Davutoğlu: En fazla destek Konya ve İstanbul’dan

Davutoğlu: En fazla destek Konya ve İstanbul'dan

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin en çok Konya ve İstanbul'dan destek gördüğünü kaydetti.

03 Şubat 2020 - 16:57

AKP'den ayrıldıktan sonra Gelecek Partisi'ni kuran eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, partisinin Konya İl Başkanlığı'na Hasan Ekici'yi atamıştı. Göreve gelir gelmez partisinin il teşkilatı için çalışmalara başladıklarını aktaran Ekici, " Parti merkezimiz tarafından İl başkanı olarak görevlendirilmemin ardından, il teşkilatlanmamıza hız verdik. İl yönetimimizde daha önce AK Parti'de görev almış ama gidişattan memnun olmayan isimler de var.  Genel başkanımızın Konyalı. Bu yüzden kadrolarımızı sayın Davutoğlu'nun vizyonuna yaraşır şekilde şekillendiriyoruz" dedi.

"BİRÇOK İLDEN DESTEK BULUYORUZ"

Gelecek Partisi'nin en çok Konya ve İstanbul'dan destek gördüğünü ileri süren Hasan Ekici, "Genel merkezimiz ve diğer il başkanlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda birçok ilden ciddi destek gördüğümüzü söyleyebilirim. En çok destek gördüğümüz illerin başındaysa İstanbul ve Konya geliyor" şeklinde konuştu.

İL BAŞKANLIK BİNASINDA SONA GELİNDİ

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı binası için de son hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğunu ifade eden Ekici, "Selçuklu ilçesine bağlı Nişantaşı Mahallesi'nde tuttuğumuz 4 katlı parti binamızın tadilatı bitmek üzere. Dış cephe kaplama ve içerisinin tadilatı komple bitti. Yaklaşık bir hafta sonra bütün hazırlıklar tamamlanır ve vatandaşlarımız ağırlamaya başlarız" ifadelerini kullandı.

Müslüm EVCİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca: Tünelin ucu göründü
Bakan Koca: Tünelin ucu göründü
Beyşehir'de kent estetiğini bozan binalara yıkım kararı
Beyşehir'de kent estetiğini bozan binalara yıkım kararı