Çipan’dan Türkeş’in ölüm yıldönümünde anma mesajı

Çipan'dan Türkeş'in ölüm yıldönümünde anma mesajı

MHP Selçuklu İlçe Başkanı Çipan, milliyetçi hareketin lideri Alparslan Türkeş'i vefatının 23. yılında yayınladığı mesaj ile rahmetle andı

03 Nisan 2020 - 16:19

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan, Alparslan Türkeş'in ölümünün 23. yıl dönümü dolaysıyla bir mesaj yayımladı.

Çipan mesajında, "Ömrünü milletine hizmet ve Türk dünyasının birlik beraberliği mücadelesiyle geçiren milliyetçi hareketin efsanevi lideri Alparslan Türkeş'i vefatının 23. ölüm yıldönümünde özlemle, sevgiyle saygıyla ve minnetle anıyoruz” dedi.

Necip Türk Milletinin yetiştirdiği en önemli devlet adamlarından biri olan cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş'in ebedi aleme intikalinin 23. yıl dönümünde O'nun fikirlerinin ne kadar değerli olduğunu bugünlerde çok daha iyi anlıyoruz" diyen Çipan, merhum Alparslan Türkeş'in, hayatı boyunca verdiği mesajlarla Türk siyasetine yön verdiğini, Türk milletine ve Türk dünyasına hizmet ettiğini, devletin selameti, milletin bekası, Cumhuriyetin ilelebet yaşayabilmesi için her türlü fedakârlığa göğüs germiş bir devlet adamı olduğunu kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KOSKİ yüksek fatura paylaşımlarına açıklık getirdi
KOSKİ yüksek fatura paylaşımlarına açıklık getirdi
Büyükşehir'den psikolojik destek
Büyükşehir'den psikolojik destek