ÇINAR yeniden TSYD Şube Başkanı

ÇINAR yeniden TSYD Şube Başkanı

TSYD Konya Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimde Recep Çınar başkanlığa seçildi.

10 Mart 2018 - 23:41

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Eğitim ve Toplantı Salonunda yapılan Genel Kurul saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. 

Seçimin açılış konuşmasını Başkan Recep Çınar, genel kurulun hayırlı olması diledi. Divan Başkanlığına ASKF Başkanı Remzi Ay, Başkan yardımcılığına Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, divan üyeliklerine de İbrahim Karabacak ve MürselÇetin seçildi.

Denetim ve faaliyet raporlarının okunması ve ibra edilmesinin ardından tek liste ile girilen seçimlerde TSYD Konya Şubesi Başkanlığına Recep Çınar seçildi. 

Çınar’ın başkan olduğu yönetimde Murat Dönmez, Tolga Durmaz, Selahattin Akçakaya, H.İbrahim Parlak, Mehmet Yenikaynak ve Burak Taşpınar seçildi.

TSYD Konya Şube Başkanlığı’na seçilen Recep Çınar, yaptığı teşekkür konuşmasında “Tüm arkadaşlarımızla birlikte önemli projeler geliştirmeyi hedefliyoruz. Üyelerimiz arasında birlik ve dayanışma içinde çalışarak devraldığımız bu bayrağı tüm arkadaşlarımızla ve Kulübümüzün sporcularıyla birlikte TSYD Konya Şubesi’ni daha yukarılara taşımak istiyoruz” dedi.

Genel kurula, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Atiker Konyaspor Kulübü Başkanı Fatih Yılmaz, Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürü Özden Konur ve TSYD üyeleri katıldı.

Genel Kurulun sonunda, TSYD Konya Şubesi’nin altın sporcusu olan Selver Şeker’e TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir’inteşekkür mektubu ve  altın Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan tarafından takdim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mehmet Ekin'in babası vefat etti
Mehmet Ekin'in babası vefat etti
Son 24 saatte 207 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti
Son 24 saatte 207 kişi koronavirüsten hayatını kaybetti