Çiçekdağ’dan muhasebecilere ışık tutacak kitap

Çiçekdağ'dan muhasebecilere ışık tutacak kitap

Mali Müşavir Mehmet Çiçekdağ, mesleki çalışmalarının ürünlerini "İş Kanunu, İşsizlik Sigortası Kanun Uygulamaları ve Nitelikli Hesaplar" kitabında topladı

28 Şubat 2021 - 13:14

Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Mehmet Çiçekdağ’ın İş Kanunu, İşsizlik Sigortası Kanun Uygulamaları ve Nitelikli Hesaplar adlı kitabı yayınlandı.

Kitabını meslektaşı Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal’a hediye eden Mehmet Çiçekdağ, “Bu kitabı 4857 sayılı İş Kanunu ve İş Hukuku ve 4447 sayılı İşsizlik Sigortası Kanununu dikkate alarak hazırladım. İşçi, işveren ilişkilerinin sağlıklı bir zeminde yürütülmesine katkı sağlamak, bu konuda ortaya çıkan sorunların çözümüne yardımcı olmak ve Muhasebe Meslek Mensuplarının da yine bu konularda işlerinin takip ettiği mükelleflerimize ışık tutmasını hedefledim. Oda başkanımızı yerinde ziyaret ederek, kitabı hediye ettim” dedi. 

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdil Erdal, Mehmet Çiçekdağ’ı kutlayarak, “Meslektaşımızın hazırlamış olduğu bu kitap bizlere, işçi ve iş verenlerimize çok faydalı olacağı gibi ışık tutacaktır. Kendisine verdiği emekten dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısında sert düşüş
Koronavirüste vefat sayısında sert düşüş
Şehit aileleri şehitlikleri ziyaret etti
Şehit aileleri şehitlikleri ziyaret etti