CHP’li gençler buluştu

CHP'li gençler buluştu

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı göreve yeni gelen CHP Konya Gençlik Kolları Başkanı Kürşat Mevlüt Uludağ ve yönetimi ile İl Teşkilatını ziyaret etti

02 Ekim 2019 - 12:00

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, Konya’nın bir sanayi ve üniversite kenti olmasından dolayı önemli bir il olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, CHP Konya İl Başkanlığı binasını ziyaret ederek, basın açıklaması yaptı. CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz’a, CHP Konya Gençlik Kolları Başkanı Kürşat Mevlüt Uludağ, yönetim kurulu üyeleri, İl Başkanı Barış Bektaş, il ve ilçe gençlik kolları da eşlik etti.

İl binasındaki basın açıklamasında Konya’nın önemli bir kent olduğunu belirten CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, “Konya'da güçlü bir gençlik yapılanmamamız var.  Gençlerin yaklaşık yüzde 40'ı partimize teveccüh gösteriyor. Bundan sonraki süreçte Konya'da aktif olarak gençlik çalışmaları yapacağız. Yeni atanan Konya Gençlik Kolları Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretiyle birlikte gençlik kollarıyla buluşmak için Konya ya geldik. Konya bir sanayi ve üniversite kenti olmasından dolayı bizim için önemlidir. Partimizi üniversitelerdeki genç arkadaşlarımızla buluşturarak ve siyasetin gençleşmesi için buradayız. Yerel seçimlerden sonra genel merkezimizde ana kademeden başlayan bir motivasyon ve heyecan var. Konya’da genç bir il başkanımız var.  Onunla birlikte başarılı bir yol izleyeceğiz. Partimizde yüzde 20 gençlik kotamız var. Bundan sonra bu kotanın yükselmesi için çalışacağız. CHP gençliği olarak, ülkemize, cumhuriyetimize ve kazanımlarına sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

GENÇLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş gençlerimizle gurur duyduklarını ifade ederek,

“Ben, İl başkanı olarak, her zaman genç kardeşlerimizin önünü açmaya çalışıyorum. Onlara kendilerini daha fazla ifade edebilecekleri bir ortam sağlıyoruz. Gençlik yapılanmamız Türkiye genelinde olduğu gibi Konya'da da çok güçlüdür. Biz, gücümüzü gençlerimizden alıyoruz. Bundan sonraki süreçte gençliğimiz daha faal çalışacak. Abileri olarak, onlara her konuda yanlarında olacağım sözünü buradan veriyorum. Gençlerimiz ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını takip ediyorlar. Ulusal bayramlarımızda ve önemli günlerde bizi yalnız bırakmadılar. Onlarla gurur duyuyoruz.  Onlara elimizden gelen katıyı sunmaya devam ediyoruz.”

Emre Yılmaz, basın açıklamasından sonra gençlerle toplantı yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaburun Plajı, Antalya sahillerine rakip oldu
Karaburun Plajı, Antalya sahillerine rakip oldu
Patlamada hasar gören esnafın zararı karşılanacak
Patlamada hasar gören esnafın zararı karşılanacak