CHP kurmaylarından DEVA’ya ziyaret

CHP kurmaylarından DEVA'ya ziyaret

CHP İl Başkanı Bektaş ve Konya Milletvekili Şener, DEVA Partisi İl Başkanı Karaca'yı ziyaret ederek, yeni çıktıkları siyaset yolunda başarılar temenni etti

24 Eylül 2020 - 12:43 - Güncelleme: 24 Eylül 2020 - 12:45

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ve Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, DEVA Partisi Konya İl Başkanı Seyit Karaca ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

DEVA Partisi Konya İl Başkanı Seyit Karaca, CHP’nin ziyaretinden memnun olduklarını belirterek, “İktidarın söylemleriyle eylemlerinin ayrışmasıyla ülkemiz iyiye gitmiyor. Sorunların üstüne her gün bir yenisi ekleniyor. Bundan dolayı iktidar artık ülkemizi yönetemez duruma geldi. Siyaset sahada vatandaşa bire bir ulaşmayla yapılmaktadır. Biz de saha çalışmalarına yoğunlaştık. Konya’nın her türlü sorununun takibi ve çözümü noktasında müşterek hareket ederek iyi sonuçlar elde edebiliriz. Bu hareket tarzı Konya’nın hayrına olacaktır. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

İKTİDAR ÜLKEYİ OYALIYOR

İktidarın ülkeyi oyaladığını ve ülkeyi iyi yönetemediğini vurgulayan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener de "Ülkemizin durumu ortadadır. İktidar ülkemizin sorunlarını çözmek yerine, suni gündemlerle oyalıyor. Ekonomi, dış politika ve pandemi sürecini iyi yönetemiyor. Siyasi partiler ülkemize güzel hizmetler verebilir, sorunlarına yönelik çözüm önerileri sunabilir. Bu anlamda da DEVA Partisi siyasete yeni bir ivme katacaktır. Konya İl Başkanı Seyit Karaca ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu.

SİYASİ PARTİLER DEMOKRASİYİ GELİŞTİRİR

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ise siyasi partilerin demokrasinin gelişmesine katkılarının önemine vurgu yaptı. İktidarın ülkeyi yönetemediğine değinerek, halkın tercihiyle yönetiminden gideceğini savunan Bektaş, “Günü birlik değişen ve ülkeyi iyi bir yere götürmeyen bir iktidar ile ülkemiz yönetiliyor. Evrensel demokrat standartlardan çok uzağız. Demokrasi ülke kaynaklarının eşit dağıldığı, hizmetlerin eşit verildiği, hak ve adaletin herkese sağlandığı bir yapıdır. Hangi parti olursa olsun, partiler memleketin sorunlarının çözümü için vardır, bu demokratik bir zenginliktir. Bu iktidar el birliğiyle, halkımızın tercihiyle gidecektir. Urfa’dan sonra, seçimde hile yapılan il Konya’dır. Onun için seçimlerde sandıklara sahip çıkarak, sandık başları beklenmelidir. Konya ile ülkemizin sorunlarını ve çözümünü birlikte takip edebiliriz. Böylelikle güzel bir sonuç elde edebiliriz. DEVA Partisinde de genç ve güzel bir kadro var. Sizlere bu çıktığınız yolda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TGC Basın Vakfı Kocaeli Valisini ziyaret etti
TGC Basın Vakfı Kocaeli Valisini ziyaret etti
Bakan Koca son 24 saatin rakamlarını açıkladı
Bakan Koca son 24 saatin rakamlarını açıkladı