CHP Konya, Kılıçdaroğlu’na destek verecek

CHP Konya, Kılıçdaroğlu'na destek verecek

CHP İl Başkanı Barış Bektaş, Konya olarak Genel Merkez'in 28-29 Mart tarihlerinde gerçekleştireceği kurultayda, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceklerini kaydetti

11 Mart 2020 - 18:02

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, CHP Genel Merkez delegeleri ve ilçe başkanlarıyla birlikte düzenlediği basın toplantısında CHP’nin 28-29 Mart tarihleri arasındaki yapacağı Kurultay’da CHP Konya olarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını söyledi.

Bir otelde il yönetim kurulu üyeleri, 30 genel merkez delegesi ve 31 ilçe başkanının katılımıyla düzenlenen basın toplantısında CHP Genel Merkez'inin 28-29 Mart 2020 tarihlerinde yapacağı kurultayda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleyeceklerini açıklayan Bektaş, "Konya CHP olarak ilçe başkanlarımızın ve delegelerimizin hür iradesiyle demokrasi havasa içinde il kongremizi gerçekleştirdik. Şimdi sağlam olarak bütünleşmiş bir Konya CHP olarak, partimizin kurultayında delegelerimizle yaptığımız toplantı sonucunda Millet İttifakının mimarı, Türkiye’nin birleştirici gücü olan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun destekleyeceğimizi ve yanında olacağımızı Konya olarak açıklıyoruz" dedi.

Kurultayın tamamlanmasının ardından 30 Mart sonrası bütünleşmiş olarak genel merkezle uyumlu olarak sahaya ineceklerini ifade eden Bektaş, "Dinamik bir biçimde partimizin iktidarı için çalışacağız. Partimizin kapıları Konyalı hemşerilerimize açık olup, bütün etkinliklerimize Konyalıları bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda çatışma: 1 şehit
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda çatışma: 1 şehit
İş adamı Yakup Küçük hayatını kaybetti
İş adamı Yakup Küçük hayatını kaybetti