CHP Karatay, vatandaşların sorunlarını dinliyor

CHP Karatay, vatandaşların sorunlarını dinliyor

CHP Karatay İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği parti içi dayanışma ve kaynaşma programında siyasi günde değerlendirildi, halkın sorunları gündeme taşındı

06 Nisan 2021 - 13:11

CHP Karatay İlçe Başkanlığında, “Parti içi Dayanışma ve Kaynaşma” etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, Karatay ilçesinin yaşadığı sorunlarla birlikte parti çalışmaları değerlendirildi.

İlçe binasında gerçekleştirilen etkinliğe, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri de katıldı.

Etkinlikte konuşan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, parti içi dayanışma ve kaynaşma toplantılarını bütün ilçelerde gerçekleştireceklerini belirterek, “Malumunuz ülkemizin durumu hiç de iyi değildir. İktidar sorunları çözmek yerine suni gündemlerle sorunları görmezden geliyor. Her geçen gün artan zamlardan dolayı halkımız geçinmekte zorlanıyor. Yaşadığımız salgın süreci de bu durumu olumsuz etkiliyor. Ana muhalefet olarak iktidarı uyarıyoruz. Ülkemizin sorunları var. Bu sorunların çözümünü de iktidar gerçekleştirecektir. İktidarın gerçek gündemi ülkemizin sorunlarının çözümü ve halkımızın huzurunu, mutluluğunu sağlamak olmalıdır. Karatay ilçemizin ve halkımızın yaşadığı sorunları biliyoruz. Bu sorunların çözümünü Karatay ilçemizle birlikte takip ediyoruz. Bugün Karatay ilçesinde gerçekleştirdiğimiz parti içi kaynaşma ve dayanışma etkinliklerini bütün ilçelerimizde yapacağız. Bu etkinliği düzenlememizin amacı, halkımızla daha yakın olmanın yanında, onların dertlerine ortak olmaktır. Sorunlarını dinleyerek, bu sorunların çözümünü takip etmektir.  Bu tür sosyal faaliyetlerle parti içinde birliğimizi ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek, partimizin iktidar yürüyüşüne katkıda bulunmaktır” dedi.

CHP Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, Karatay İlçesindeki çalışmaları anlatarak, “Karatay ilçemiz son yıllarda kentleşme yolunda güzel gelişmeler içindedir. Halkımızın çoğunluğu tarımla geçimini sağlamaktadır. Zaman zaman esnafımızı, halkımızı ve mahalle muhtarlarını ziyaret ederek, sorunlarını dinlemekte, bu sorunların çözümü noktasında elimizden geleni yapmaktayız. İlçemizin alt yapı eksiklerinin tamamlanması ve doğalgaz bağlantılarının gerçekleşmesini takip edeceğiz.  Halkımızla bütünleşen bir anlayışla hareket ederek, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yönetim kurulu ve kadın kollarımızla birlikte ilçemizde yaşayan yoksul ve yardıma muhtaç aileler için Askıda elbise kampanyamızı devam ettirerek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza giyim yardımda bulunduk.  Yine ilçemizde kâğıt toplayarak geçimini sağlayan vatandaşlarımızı ziyaret ederek, onlara da yardımda bulunduk. Zaman zaman bu tür programlarımız devam edecektir. Her zaman halkımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bizim tek derdimiz, pandemi sürecinde iktidarın esnaflarımıza sahip çıkarak, yeterince desteklenmesini istiyoruz. Esnaflarımız yalnız bırakılmamalıdır. Her türlü sorunları çözüme kavuşturulmalıdır. Karatay’a sözümüz var şartlar ne olursa olsun halkımızın yanındayız” diye konuştu.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mezarlıklar Allah'a emanet
Mezarlıklar Allah'a emanet
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor