CHP’den görkemli Cumhuriyet konvoyu

CHP'den görkemli Cumhuriyet konvoyu

CHP İl Teşkilatı tarafından Cumhuriyet'in ilanının 97. yıldönümü nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Konvoyuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi

30 Ekim 2020 - 11:21

CHP Konya İl Başkanlığı Cumhuriyet Bayramının 97. yıldönümü kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Konvoyu düzenledi. Konvoya 100’ün üzerinde araç katıldı. İlginin yoğun olduğu konvoya katılan araçlara 250 adet Türk Bayrağı dağıtıldı. 

CHP’nin Cumhuriyet Bayramı konvoyuna CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kollarıyla, partililer ve vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

CHP İl Binası önünden başlayan konvoy, Kemerli Caddesini takiben Demiryolu Caddesine çıkış yaparak, Alay Caddesi, İstasyon önü, Ferit Paşa Caddesini takiben Anıt alanı, Zafer Meydanı, Atatürk Caddesi istikameti bağlantılı Alaaddin Bulvarı, Ankara Caddesi güzergâhından Belh kavşağından Kule Site önü, Nalçacı Caddesi, Vatan Caddesini takiben il binası önünde tamamlandı.

CHP İl binası önünde Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için Saat: 19: 23’te Saygı Duruşu yapıldıktan Sonra İstiklal Marşı okundu.

CUMHURİYET KONVOYUNA KATILANLARA TEŞEKKÜR

Cumhuriyet konvoyuna katılanlara teşekkür eden CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, “Kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimize sahip çıkma iradesini gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Her yönüyle yüzlerce ülkeye ilham kaynağı olan Cumhuriyetimizin tüm kazanımlarını sonsuza kadar ulusumuz yaşatacaktır. Cumhuriyet konvoyunu düzenlememizde bizlere yardımcı olan Konya Valimiz Vahdettin Özkan’a, İl Emniyet Müdürümüz Mustafa Aydın’a, emniyet mensuplarımız ve trafik polislerimize teşekkür ediyor, Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de son 24 saatte 32 bin 381 kişide Covid tespit edildi
Türkiye'de son 24 saatte 32 bin 381 kişide Covid tespit edildi
Engelliler için yapılan düzenlemelere belge
Engelliler için yapılan düzenlemelere belge