Büyükşehir’den dolandırıcılara karşı uyarı

Büyükşehir'den dolandırıcılara karşı uyarı

Konya Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamada, belediye adına yardım amaçlı yapılan aramalara itibar edilmemesi istendi

06 Ağustos 2020 - 13:51

Konya Büyükşehir Belediyesi, kimliği henüz tespit edilemeyen kişi ya da kişiler tarafından belediyenin adı kullanılarak kanser hastaları için yardım toplanmaya çalışıldığı, belediyenin böyle bir faaliyeti bulunmadığını açıkladı..

Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı'ndan konu ile ilgili yapılan açıklamada, vatandaşların, bu tür art niyetli kişilere karşı dikkatli olmaları ve güvenlik birimlerine ihbar etmeleri önerilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Konya Büyükşehir Belediyesi yöneticilerimizin ismi kullanılarak şehir merkezinde ve ilçelerimizde kanser hastaları için yardım kampanyası yapıldığı iddiası ile destek istendiği bilgileri gelmektedir. Bu bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

Hemşehrilerimizin belediyemiz yöneticilerinin isimlerini kullanarak destek talep eden art niyetli kişilere itibar etmemesini, bu tür durumlarda hemen belediyemize ve Emniyet Teşkilatımıza bilgi vermelerini rica ederiz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
"Elimizdeki en iyi 11 ile sahaya çıkacağız"