Beyşehirli motosikletçilere özel söyleşi

Beyşehirli motosikletçilere özel söyleşi

Beyşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Derneği bünyesinde bulunan, Beyşehir Motosiklet Platformu ilçedeki motosiklet sevdalılarına yönelik söyleşi düzenledi.

21 Ocak 2020 - 14:16

Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi’nde yapılan söyleşiye, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Motosiklet Gelişim Merkezi Güvenlik Sürüş Uzman Şefi Tayfun Gülhan ve birçok motosiklet sevdalısı katıldı.

Beyşehir Motosiklet Platformu, “Motosiklette kullanım stratejileri” söyleşisinde tüm motosiklet sevdalısına teknik sürüş bilgileri ve güvenli sürüş hakkında bilgiler verdi. Söyleşiye katılan Başkan Bayındır, Beyşehir’in motosiklet tarihinin çok eskilere dayandığını belirterek “Beyşehir’imizde, Huğlu’muzda çok değerli motosikletçilerimiz vardı. Bizim motosiklette tarihimiz çok eskilere dayanır. Yıllar önce böyle bir düzenleme yoktu ama o yıllar büyüklerimiz, bizler eski jawaları ile meşhurduk. Şimdilerde ise yetişen yeni hemşerilerimiz var. Böyle toplulukları görmek bizleri mutlu ediyor. Beyşehir’imizin tanıtımı noktasında Endurocular var, tur yapan ekiplerimiz var bu motor severlerimiz gerek sosyal medyada gerekse yarışlarda ilçemizi tanıtım noktasında rol model oluyor. Bu yüzden Beyşehir motosiklet platformunu kurduk. Bu platformda ilçemizdeki tüm motor guruplarını bir yerde toplamak onlara destek olmak ve ilçemizin tanıtımını yaparak ülkemizde bulunan tüm motosiklet sevdalılarını ilçemizde misafir edelim. Bu girişimi yapan arkadaşlarımıza ve Tayfun Gülhan’a bizlere vermiş olduğu önemli bilgilerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Söyleşiye katılan motosiklet sevdalılarına çekilişle çeşitli hediyeler verildi. Program hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
"Elimizdeki en iyi 11 ile sahaya çıkacağız"