Beyşehirli gazeteciye sözlü saldırı

Beyşehirli gazeteciye sözlü saldırı

Beyşehir Belediyesi Basın Bürosu'nda çalışan Gazeteci Muhammed Sıdal'a Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mutlu Korkmaz'ın sözlü saldırı iddiaları ilçede ve medya camiasında tepkiyle karşılandı

15 Şubat 2020 - 18:05

Beyşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Biriminde görevli gazeteci Muhammed Sıdal, sözlü saldırıya uğrarken, tehdit edildi. Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mutlu Korkmaz'ın, Gazeteci Muhammed Sıdal’ın belediyede çalıştığı birime giderek, küfür ve tehdit ettiği öğrenildi. Olayı sosyal medya hesabından duyuran Gazeteci Muhammed Sıdal ise sağduyuya davet etti.

Sıdal, paylaşamında, “Beyşehir’in bir bütün olduğunu her konuda gösteren değerli büyüklerim, değerli kardeşlerim öncelikle birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Şahsıma yapılan davranış hakkında bilgi amaçlı bir paylaşımdır. Yaşantımız boyunca bu tür olaylar zaman zaman hepimizin başına gelebiliyor. Burada gerek ilçemiz adına gerek Başkanlığımız adına gerekse kurumumuz adına herhangi bir olumsuzluğun çıkmaması üzerine hepimiz sağduyulu olalım. Gerçekten bu sahiplenişiniz beni çok mutlu etti. Bundan sonraki hayatımda tek ideolojim Beyşehir ve insanlarının menfaati olacaktır. Çünkü buradaki birlik ve beraberliğiniz yadsınamaz. Ben tekrar destek veren dostlarıma, büyüklerime, kurum amirlerine, Konya, İzmir ve İstanbul’da bu olaya kayıtsız kalmayan basın mensubu dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu konu pazartesi günü açıklığa kavuşacaktır, bilgilerinize sunarım” ifadelerine yer verdi.

Olayla ilgili yetkili kuruluşların gerekli işlemleri başlatması bekleniyor.

HABERKENT

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dülger’in adı bir caddeye verilmeli
Dülger’in adı bir caddeye verilmeli
Koronavirüsten 140 kişi daha hayatını kaybetti
Koronavirüsten 140 kişi daha hayatını kaybetti