Beyşehir parklarında sosyal mesafe denetimi

Beyşehir parklarında sosyal mesafe denetimi

Beyşehir’de zabıta ekipleri, normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte yeniden açılan parklara ve mesire alanlarına yönelik sosyal mesafe denetimi yaptı

12 Haziran 2020 - 16:24

Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 1 Haziran itibarıyla yeniden hizmete açılan parklarda ve mesire alanlarında sosyal mesafe ve gerekli izolasyon kurallarının sağlanıp sağlanmadığına yönelik denetimler yaptı. Denetim kapsamında ekipler, mangal yakılmasının yasak olması nedeniyle kamelyalara kurallara uyması için bilgilendirme levhaları astı.

Beyşehir Belediyesi tarafından normalleşme süreci ile birlikte yeniden açılan parkların ve mesire alanlarının dezenfekte edildiğini belirten Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, halk sağlığını korumaya yönelik ilaçlama ve hijyen çalışmalarının periyodik olarak sürdürüldüğünü ve hafta sonu parklarda zabıta ekiplerinin de denetime devam edeceğini söyledi.

Normalleşme süreciyle birlikte tekrar faaliyete başlayan esnaflara bol ve bereketli kazançlar dileyen Bayındır, “Bu kapsamda öncelikli olarak hizmete açılan iş yerlerinin dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirildi. Bunun yanı sıra işletme sahiplerine, çalışanların ve vatandaşlarımızın sağlığını koruyucu önlemler alması konusunda gerekli denetim ve uyarılarda bulunarak olası bir olumsuzluğun da önüne geçmiş oluyoruz. Bu süreçte sosyal mesafe kuralına, hijyen ve temizliğe dikkat edelim ve alınan tüm kararlara uyarak tedbiri asla bırakmayalım” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Kadınlarla erkekler arasındaki eşitsizlik giderek büyüyor"
Konyaspor-Fenerbahçe maçının VAR hakemi belli oldu
Konyaspor-Fenerbahçe maçının VAR hakemi belli oldu