Beyşehir Leylekler Vadisi, normalleşme sürecine hazır

Beyşehir Leylekler Vadisi, normalleşme sürecine hazır

Konya turizmine katkı yapan Leylekler Vadisi ve çevresinde normalleşme sürecine geçilebilmek için bütün hazırlıklar tamamlandı

04 Haziran 2020 - 14:27

Beyşehir Gölü’ne kıyısı olan, Beyşehir’in Leylekler Vadisi ile ünlü Yeşildağ Mahallesi ile İskele piknik alanı normalleşme sürecine hazırlandı.

Beyşehir’in en gözde piknik alanlarından birisi olan, Yeşildağ Mahallesi İskele piknik alanında normalleşme süreci kapsamında Beyşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yoğun mesai harcayarak bölgede mıntıka temizliği ve çevre düzenlemesi yaptı.

Beyşehir’in en fazla ilgi gören yerlerinden birisi olan İskele Mesire Alanı’nın göl kıyısında olması nedeniyle sadece ilçe halkının değil, Konya ve çevre ilçelerden de gelen ziyaretçilerin uğrak bir adresi olduğunu belirten Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır açıklamalarda bulundu.

Başkan Bayındır, “Beyşehir Belediyemiz İskele mevkiindeki mesire alanında yaz dönemi piknik severlerimizin ve olta tutkunlarının gözde adresi haline geldi. Pandemi sürecini takip eden normalleşme ile belediye olarak tüm alanlarımız dahil İskele piknik alanında ekiplerimiz temizlik araçları ile alanın ziyaretçilerine daha temiz bir ortam sunması için mesai yapıyor. Tüm hemşerilerimizi bu süreçte gerekli tedbirler ve kurallara uyarak ilçemizin güzelliklerini yaşamaya davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da vaka sayısı artmaya devam ediyor
Konya'da vaka sayısı artmaya devam ediyor
Tekin İnşaat'tan yeni proje
Tekin İnşaat'tan yeni proje