Beyşehir Belediyesi’nden bayram sonrası denetim ve temizlik

Beyşehir Belediyesi'nden bayram sonrası denetim ve temizlik

Beyşehir belediyesi ekipleri, kurban bayramı sonrasında denetim ve temizlik çalışmalarını artırdı

05 Ağustos 2020 - 15:47 - Güncelleme: 05 Ağustos 2020 - 17:52

Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kurban bayramından sonraki vaka artışları dolayısıyla koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında denetimlerini sıkılaştırdı.

İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen yeni genelge kapsamında vatandaşların yoğun olduğu noktalar ile berber, kuaför ve güzellik salonlarını denetleyerek, maske, eldiven, sosyal izolasyon ve fiziki mesafeyi koruma konularında uyarılarda bulundu.

Bu kapsamda ekipler denetimlerini iki katına çıkararak vatandaşların sağlığını korumak ve vaka sayılarının artmaması için ilçe merkezdeki yoğunluk gösteren yerlerde uyarılarda bulunuyor.

İLÇEDE BAYRAM SONRASI TEMİZLİK YOĞUN ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Beyşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ise bayram sonrası atılan kurban atıkları ve kötü kokuları önlemek için çalışmalarına devam ediyor.

Kurban bayramının birinci gününden itibaren olası kirliliğin ve kötü kokuların önüne geçmek için çalışmalarını merkez ve dış mahallelerde sürdüren Beyşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilk olarak kurban kesilen alanlarda ve çöp konteynerlerinde bulunan kurban atıklarını temizleyerek köpük ile temizleme ve ilaçlama çalışması yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Vajinada ağrının 20 nedeni
Vajinada ağrının 20 nedeni
Anayasa Mahkemesine tepki
Anayasa Mahkemesine tepki