Bera Holding yönetiminden Vali Özkan’a ziyaret

Bera Holding yönetiminden Vali Özkan'a ziyaret

Bera Holding Yönetimi, Konya Valiliğine atanan Vahdettin Özkan'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu

23 Haziran 2020 - 11:39

Bera Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Alaboyun, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Konya Valiliği’ne atanan Vahdettin Özkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile 10 Haziran 2020 tarihinde Konya Valiliği görevine atanan Vahdettin Özkan’ı makamında ziyaret eden Başkan Alaboyun, “Sayın Valimize Bera Holding çalışanları adına Konya’mıza hoş geldiniz diyorum. Bizleri makamında ağırlayan, Holdingimizin çalışmalarını anlatma fırsatı veren Sayın Valimize şükranlarımızı arz ediyoruz” dedi.

Ziyarette, otuz yılı geride bırakan Bera Holding’in Konya ve ülke ekonomisine yaptığı katkıları özetleyen Alaboyun, çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi:

“Bera Holding, yurtiçinde, Konya, İstanbul, Sakarya, Tekirdağ, Afyon, Aksaray, Burdur, Karaman, Antalya, Düzce ve Aydın'da, yurt dışında ise Romanya ve Macaristan'da olmak üzere toplam 8 sektörde, 18 şirket, 32 tesis, 4 bin 200 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 2019 yılında 2,25 milyar TL ciro, 91,8 milyon $ ihracat yaparak cari açığın azaltılmasına katkıda bulunan ve 75,7 milyon TL yeni yatırım gerçekleştiren şirketlerimiz, pandemi süresince üretime ara vermeden, çalışanlarımızın sağlığını öncelikleyerek faaliyetlerimize devam etti. Zorlu sürecin getirdiği bütün kısıtlamalara rağmen 2020 yılı ilk çeyrek sonuçlarına göre ciromuzu ve karlılığımızı artırmış durumdayız. Ülkemizin ve Konya’mızın üretim ve ekonomisine, ihracatına, istihdamına değer katmaya devam ediyoruz.”

Vali Özkan’ın önümüzdeki süreçte Konya’ya değerli hizmetler gerçekleştireceğine inandıklarını söyleyen Alaboyun, başarı dileklerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitlis'te askeri helikopter kazası: 9 şehit
Bitlis'te askeri helikopter kazası: 9 şehit
Konyaspor Fenerbahçe mesaisine başladı
Konyaspor Fenerbahçe mesaisine başladı