Bera Holding’den Milli Dayanışmaya 240 bin TL’lik destek

Bera Holding'den Milli Dayanışmaya 240 bin TL'lik destek

Bera Holding, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" başlıklı milli dayanışma kampanyasına 240 bin TL ile destek verdi

08 Nisan 2020 - 11:34

Bera Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Alaboyun, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiye'm” Milli Dayanışma Kampanyası’na gönülden destek verdiklerini söyledi.

Alaboyun, borsada işlem gören bir şirket olarak genel kurulun kendilerine verdiği azami nakdî bağış yetkisini kullanıp, 240.000.-TL’lik bağış ile bu kampanyaya katılmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu dile getirdi. Alaboyun, “Kumbarasında biriktirdiği harçlığını veren Aslı kızımız, arabasını satan Durmuş Dedemiz ve yaşlılık aylığını bağışlayan Naife Ninemiz ile birlikte atan bir kalbimiz, ülkemiz için birlikte sorumluluk duyan bir yüreğimiz var” dedi.

Bir taraftan üretimden gelen gücümüzü sürdürürken, diğer taraftan koronavirüsün doğurduğu ekonomik daralmalara rağmen istihdamın devamı için azami gayret gösterdiklerini söyleyen Alaboyun, bu süreçte hiçbir çalışanı işten çıkartmadıklarının altını çizdi. Üretim yapan personelin sağlığı konusunda ise özel sektör için model olabilecek nitelikte tedbirleri hayata geçirdiklerini ifade eden Alaboyun, ülkemizin birlik, beraberlik ve milli dayanışma içinde bu sorunun da üstesinden geleceğine vurgu yaptı.

“Yapılan bu nakdî bağış yanında yaklaşmakta olan mübarek Ramazan ayında insanımız için aynî bağışlarımız devam edecektir” diyen Alaboyun, bizleri millet yapan olgunun olağanüstü dönemlerde gösterdiğimiz kenetlenme ve ülkemiz ve milletimiz için sergilemiş olduğumuz ortak seferberlik ruhu olduğunun altını çizdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor'da Kayseri hazırlıkları başladı
Konyaspor'da Kayseri hazırlıkları başladı
Konya'da haftalık bazda vaka sayısı artmaya devam etti
Konya'da haftalık bazda vaka sayısı artmaya devam etti