Bektaş: Polisimizin her zaman yanındayız

Bektaş: Polisimizin her zaman yanındayız

Polis Haftası nedeniyle Emniyet Teşkilatını ziyaret eden CHP il ve ilçe yönetimleri, polisin her zaman yanında olduklarını vurguladı

13 Nisan 2021 - 13:57

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu, Karatay İlçe Başkanı Refik Serttaş, Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit ve İl Kadın Kolları Başkanı Damla Yılmaz’la birlikte Polis Haftası nedeniyle Güvenlik Şube Müdürü Ahmet Yılmaz ve şube personeli polis memurlarını ziyaret ederek, polis haftasını kutladı.

CHP’nin ziyaretinden memnun olduklarını belirten Güvenlik Şube Müdürü Ahmet Yılmaz, "Ülkemizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için görevlerini büyük bir sorumluluk bilinciyle yerine getiren Emniyet Teşkilatımızın 176. yılına erişmesinin gururu ve onurunu yaşamaktayız. Milletimizin desteği ve sevgisini yanımızda hissederek görev aşkıyla şehrimizde vatandaşlarımızın huzur ve güveni için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ziyaretinden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

POLİSLERİMİZE 3600 EK GÖSTERGE VERİLMELİDİR

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş ziyarette, CHP olarak her zaman polisin yanında olduklarını dile getirerek, “Bizlerin huzur ve güveni için gece gündüz demeden mesai yapan bütün polislerimizin polis haftasını kutluyoruz. Her zaman polislerimizin yanında olan partimiz, polislerimizin maaşlarının iyileşmesini sağlayacak olan 3600 ek göstergenin verilmesinden yanayız. İktidarın söz verip de bir türlü gerçekleştirmediği 3600 ek göstergenin polislerimize verilmesi için elimizden geleni yapacağız. Emniyet teşkilatımız kurulduğu ilk günden beri ülkemizin birliği ve devletimizin bölünmez bütünlüğünü korumanın yanında, bizlerin huzur ve güveni içinde her türlü takdirin ötesinde bir başarı ortaya koyarak görevlerini yerine getiriyor. Her zaman bizlere verdiğiniz destekten ve bizi kabul etmenizden dolayı sizlere teşekkür ederek, Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 176. yıldönümünü en içten duygularla kutlarken, bütün polislerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mezarlıklar Allah'a emanet
Mezarlıklar Allah'a emanet
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor
Koronavirüste günlük vaka sayısı 10 bine doğru düşüyor