Bayındır: Şehrimin insanı başarı ve gururda ortak

Bayındır: Şehrimin insanı başarı ve gururda ortak

Normalleşme süreci ile yeniden başlayan doğalgaz çalışmalarını yerinde inceleyen Bayındır, bu başarının herkesin ortak başarısı olduğunu söyledi

29 Haziran 2020 - 15:47

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, koronavirüs salgını nedeniyle bir süre ara verilen ve 13 Haziran 2020 tarihi itibari ile tekrar başlanan doğalgaz ana hat imalat çalışmalarını yerinde inceledi.

Bayındır, inceleme sonrası yaptığı açıklamada, “Beyşehir’imize doğalgaz dağıtımının yapılacağı şehir giriş istasyonu inşaat işlemlerine ve Yeni Mahalle, Esentepe Mahallesi, Beytepe Mahallesi, Hacıakif Mahallesi hat bağlantı çalışmaları ile yüksek basınç boru hattı çalışmalarına devam edilmektedir. Bu bağlamda şehrimizde doğalgaz dağıtımının yapılacağı şehir giriş istasyonu inşaat çalışmalarını yerinde inceledik. Ayrıca bir konuya dikkat çekmek istiyorum ki; doğalgaz başta olmak üzere, şehrimize yapılan ve yapılacak olan projelerin başarısı hepinizin, eksik var ise eksiklikleri benim. Benim şehrimin insanı, başarıda ve gururda ortak” dedi.

Öte yandan Başkan Bayındır Beyşehir’e hizmet noktasında destek veren herkese teşekkür ederek, "Şehrimize doğalgazın kazandırılmasında yoğun emek ve desteklerinden ötürü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Konya Milletvekilimiz Sayın Gülay Samancı’ya, 24.Dönem Konya Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Sayın Mustafa Akış’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a, BOTAŞ Yetkililerine, ENERYA yetkililerine, Belediyemiz Meclis Üyelerine, merkez ve dış mahalle muhtarlarımıza, bizlere inanan, omuz veren herkese şehrim adına teşekkür ediyor, şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Allah devletime zeval vermesin" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyalı raket, İspanya'da gururumuz oldu
Konyalı raket, İspanya'da gururumuz oldu
Başsavcı ve KTO Başkanı'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret
Başsavcı ve KTO Başkanı'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret