Bayındır, Beyşehir’in doğalgazı için tarih verdi

Bayındır, Beyşehir'in doğalgazı için tarih verdi

Beyşehir Belediye Başkanı Bayındır, ilçede doğalgaz çalışmalarının alt yapı çalışmalarının tamamlanmasından sonra hızlanacağını, daha önce 2022'de kullanılması için söz verilmesine rağmen gazın, 2021 sonunda kullanılmasını hedeflediklerini kaydetti

09 Temmuz 2020 - 00:41

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, muhtarlar toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bayındır, “Doğalgaz bittiğinde prestij cadde ve sokaklar yapacağız” dedi.

Şehirde devam eden doğalgaz ve alt yapı çalışmalarının hemen ardından kısa bir sürede Beyşehir’in her cadde ve sokağında sıcak asfalt çalışmalarının başlatılacağını ifade eden Başkan Bayındır, şehri prestijli yollar ile kaplayacaklarını söyledi.

Başkan Bayındır, “Parkeyse parke tamiri, asfaltsa asfalt bakımı ve onarımı, doğalgaz çalışmaları bitene kadar bu şekilde yol izleyeceğiz. Şehrimizde kazılan yerler ne zaman bitti, o zaman prestij cadde ve sokaklar göreceksiniz. Bunun için önce alt yapı çalışmaları ve doğalgaz çalışmalarının bitmesini bekleyeceğiz. Hemşerilerimden tek isteğim, bu konuda sabırlı ve anlayışlı olmaları” ifadelerini kullandı.

“DOĞALGAZ 2021’İN SONUNA BİTEBİLİR”

Doğalgaz çalışmalarının hızla devam ettiğini vurgulayan Bayındır, Beyşehir merkezde 2022’nin sonunda bitmesi planlanan doğalgaz çalışmalarını 2021 sonuna yetiştireceklerini belirtti.

Başkan, şöyle devam etti:

“Beyşehir’de olmaz denilen, gelmez denilen doğalgazın çalışmaları bugün hızla sürdürülüyor. Bir yandan Seydişehir’den gelen yüksek basınçlı boru hattı akslarının yol hazırlığını yapıyoruz, bir yandan da BOTAŞ ve ENERYA merkez için yüksek basınç boru hatlarının getirilmesi ile dağıtım istasyonu yapıyor. ENERYA’nın ise şu an makine montajları bitti. O nedenle doğalgazın şehrimizle buluşması 2022’nin sonu demiştim. Çalışmalar bu hızla gidersek 2021 sonunda da bitebilir. Beyşehir merkezde çalışmaların bittiği gün Huğlu ve Üzümlü’de sanayinin olduğu yerlerde yaşanan doğalgaz sorunlarını ve diğer sorunlarını hep birlikte çözeceğiz. Biz beraber olduktan, birbirimizi anladıktan, sabırlı olduktan sonra aşamayacağız engel yok. Şehrime bu hizmetlerin getirilmesine sebep olanlardan, emeği geçenlerden, destek verenlerden Allah razı olsun.”

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Gültekin Özbektaş
    1 ay önce
    Halka hizmet hakka hizmettir, siyaset, sevgi işidir, gönül işidir, sabır işidir, bunlar yoksa halkı mutlu edemezsiniz. Siyasetçinin, demiri,çimentosu, tuğlası millettir, millete hizmet yaparak gönüllerin adamı olunuz, sizlerin kamuoyu önünde konuşmanıza gerek yok yapacağınız hizmetleri konuşturabilirseniz bu millet sizi unutmaz...........
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Basın Vakfı, yeni yönetimini belirledi
Basın Vakfı, yeni yönetimini belirledi
Sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktı
Sahte muhabirin foyası gazeteciler gelince ortaya çıktı