Başkan Çiğdem gençlerle buluşuyor

Başkan Çiğdem gençlerle buluşuyor

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, ilçede gençlerle buluşmaya devam ediyor

27 Kasım 2019 - 13:54

Konya'nın Hüyük İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, ilçe merkezi ve bağlı dış mahallelerdeki okullara zaman zaman ziyaretler gerçekleştiriyor.

Ziyaretlerinde eğitimciler ve öğrencilerle buluşan Çiğdem, sohbetler yaparak kendilerinin taleplerini de dinliyor. Çiğdem, yaptğı görüşmelerle ilgili yaptığı açıklamada, “Geleceğimiz olan umudumuz, yarınlarımız gençlerimizle yaptığımız okul ziyaretleri ile sık sık biraraya gelmeye özen gösteriyoruz” dedi.

Bu buluşmalarda öğrencileri dinleyerek, görüş ve düşüncelerini aldıklarını, yürüttükleri çalışmaları da buna göre şekillendirdiklerini vurgulayan Çiğdem, şunları kaydetti:

“Ziyaret ettiğimiz tüm okullarda öğretmen arkadaşlarımızla istişare etme fırsatı da bulup ortak akıl oluşturarak yarınlarımız için planlamalar yapıyoruz.  Bu ziyaretlerde öğrenci kardeşlerimizin gezi talepleri de oluyor. Bu istekler doğrultusunda Belediyemiz filosuna  yeni bir otobüsü de dahil ettik ve her gün bir okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimizi  öğretmenlerinin de önerilerini dikkate alarak talep ettikleri gezi programlarına destek oluyoruz. Yaklaşık 20 yıllık belediyecilik tecrübemizle birlikte yarınlara yapılacak en iyi yatırımın çocuklarımızın dinine, vatanına, bayrağına, devletine saygılı, tarihini, kültürünü, şanlı mazisini iyi bilen, özgüven sahibi, yiğit, cesur birer kahraman nesil yetiştirmek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda onlara her anlamda destek vermeyi sürdürüyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Bizi eleştirenlerin sorumluluk alma zamanı geldi"
Serkan Kırıntılı'nın menajerinden transfer açıklaması
Serkan Kırıntılı'nın menajerinden transfer açıklaması