Başkan Çiğdem’den Bakan Kurum’a teşekkür

Başkan Çiğdem’den Bakan Kurum’a teşekkür

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile görüşen Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Beyşehir Gölü'nde yapılan sahil düzenleme projesine verdiği destekten dolayı teşekkür etti

15 Ekim 2019 - 14:08

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, bir dizi temasta bulunmak üzere Konya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la bir araya geldi.

Belediye Başkanı Çiğdem, görüşme yaptığı Bakan Kurum’a, büyük önem verdikleri Beyşehir Gölü’ne kıyısı bulunan Hüyük ilçesindeki sahil düzenleme projesine verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Çiğdem, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’ın verdiği destek ve imkanlarla bir süre önce Beyşehir Gölü’ne kıyısı olan Budak, Tolca ve Kıreli sahil şeridinde başlattığımız sahil düzenleme projesini hayata geçirmeye yönelik çalışmalar devam ediyor. Bu çerçevede ziyareti kapsamında biraraya gelme ve görüşme imkanı bulduğumuz sayın bakanımızı ve büyükşehir belediye başkanımızı çalışmaların sürdüğü proje alanına davet ettik. Bakanımıza ve protokol üyelerine Hüyük çileği ikramında bulunurken, ilçemiz halkının güzel temenni ve dileklerini ilettik. Tüm ilçe halkım adına destekleri için minnet ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya'da Cuma namazı kılınacak camiler açıklandı
Konya'da Cuma namazı kılınacak camiler açıklandı
İyileşen hasta sayısı vaka sayısını geçti
İyileşen hasta sayısı vaka sayısını geçti