Bakırcılar Odası’ndan ASKON’a ziyaret

Bakırcılar Odası'ndan ASKON’a ziyaret

31 Ekim 2019 - 11:22

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık ve Yönetim Kurulu üyesi Yakup Ayan, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği(ASKON) Konya Şubesi Başkanı Yakup Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette, her iki odanın güç birliği yaparak, çeşitli çalışmalar yapılacağı konuşuldu. 

Ziyaretten memnun kaldıklarını dile getiren ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım, "ASKON olarak odalarla çalışmalar yapıyoruz. Bakırcılar Odasıyla da çalışmalar yapabiliriz. Konya’nın sorunlarının takibi ve çözümü noktasında birlikte hareket edebiliriz. Birlikte projeler geliştirerek, şehrimize katkı yapmaktan mutlu oluruz. Ülkemizin birlik ve beraberliği daim olsun. Birlikte güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Sizlere başarılar dileyerek, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Konya Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık ise oda olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Işık, “Oda olarak kaybolmaya yüz tutmuş meslekleri yaşatmaya çalışıyoruz. 700 üyemiz var. Şehrimizdeki züccaciyeci esnafı da odamıza dahil oldu. Esnaflarımızın kurumsallaşmasına katkı verirken, sorunlarının çözümünü takip ediyoruz. Konya’nın sorunlarının çözümü noktasında birlikte hareket etmekten ve birlikte projeler yapıp çalışmaktan mutlu oluruz” diye konuştu.

Bakırcılar Odası Başkanı İbrahim Işık, ASKON Konya Şube Başkanı Yakup Yıldırım’a ziyaret anısına tablo hediye etti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Sözleşmeden kurtulun, Ayasofya Camisini açın"
Selçuk Üniversitesi’nden yerli tohumda dev adım
Selçuk Üniversitesi’nden yerli tohumda dev adım