AÜ’de e-sertifika kayıtları devam ediyor

AÜ'de e-sertifika kayıtları devam ediyor

Anadolu Üniversitesi, 2019 Güz dönemi e-Sertifika programlarına kayıt başvuruları, 10 Ekim - 01 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek

24 Ekim 2019 - 15:53

Anadolu Üniversitesi’nin 2019 Güz dönemi e-Sertifika Programlarına kayıt başvuruları 10 Ekim-01 Kasım 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kayıt başvurusu yapabilmeleri için adayların geçerli bir e-posta adresine ve kendilerine ait JPEG formatında taranmış vesikalık bir fotoğrafa sahip olmaları gerekiyor. Başvuru işlemleri de dahil olmak üzere bütün bilgilendirmeler e-posta aracılığıyla gerçekleştirileceği için posta hesabının aktif olmasına ve posta kutusunun dolu olmamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Derslerin başlangıcı, sınav giriş belgelerinin yayınlanması, sınav sonuçlarının açıklanması gibi işlemler SMS ile bilgilendirilecek. Öğrenciler bir sertifika döneminde sadece bir e-Sertifika programına kayıt yaptırılabilecek.

e-Sertifika, mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyenler için Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi bünyesinde hazırlanan sertifika programlarını içeriyor. Bu kapsamda, güncel bilimsel gelişmeler ve sektörel gereksinimler gözetilerek, geniş bir yelpazede çok sayıda sertifika programı katılımcılara sunuluyor.

e-Sertifika Programları her yıl; Bahar, Yaz ve Güz olmak üzere üç ayrı dönemde açılıyor. Uzaktan öğretim yöntemine göre tasarlanan e-Sertifika programlarında dersler Anadolum eKampüs Sistemi üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Bu sayede, herkes için, her zaman, her ortamda öğrenme ve kişisel gelişim fırsatı sunuluyor.

Programlara Türkiye'de ikamet eden Türk vatandaşları ve yabancı uyruklu adaylar başvurabilecek.

Adaylar, “e-Sertifika” programlarına http://esertifika.anadolu.edu.tr/basvuru internet adresinden başvuru yapabilecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca, son 24 saatin rakamlarını açıkladı
Bakan Koca, son 24 saatin rakamlarını açıkladı
"Sözleşmeden kurtulun, Ayasofya Camisini açın"