ARMİYA Teknoloji 13 yaşında

ARMİYA Teknoloji 13 yaşında

Konya'nın bilişim teknolojisindeki yükselen yıldızı ARMİYA kuruluşunun 13. yılını kutluyor. Şirketin hedefi dünyaya açılmak ve savunma sanayiisi için dünya çapında önemli projelere imza atmak.

23 Eylül 2018 - 12:24 - Güncelleme: 23 Eylül 2018 - 12:30

Konya’nın güçlü teknoloji firması Armiya Teknoloji 13. yaşını Dar-ı Lezzet Etliekmek Sarayında basın mensuplarıyla bir araya gelerek kutladı.

“13 yıllık tecrübeyle nice başarılara” diyen Armiya Teknoloji Genel Koordinatörü Ali İhsan Tuğ, güvenlik kamera sistemlerinden, network sistemlerine, bariyer sistemlerinden, turnike sistemlerine, yangın alarm sistemlerinden, satış otomasyon sistemlerine kadar geniş ürün yelpazesinde teknolojik çözümlerdeki 13 yıldaki elde ettikleri tecrübelerle ileriye güvenle baktıklarını, Konya’dan çıkan firma olarak Türkiye’ye ve dünyaya ürün satan bir markaya dönüştüklerini ifade etti.

Armiya Teknoloji ailesine zaman içinde Secline Güvenlik ve Dar-ı Lezzet Etliekmek Sarayı markalarını kattıklarını belirten Ali İhsan Tuğ, kriz laflarına odaklanmadan pozitif düşünceyle iletişim yapmanın zamanı olduğunu, birbirimize daha yapıcı yaklaşarak ileriye gidebileceklerini, krizleri fırsat olarak gören anlayışın hakim olması gerektiğini vurguladı.

Dar-ı Lezzet’te gerçekleşen kahvaltı programına Dar-ı Lezzet Etliekmek Sarayı Genel Koordinatörü Mustafa Tuğ ve Secline Güvenlik Genel Koordinatörü Ramazan Tuğ da katıldı. KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tatil yolu ıssız kaldı
Tatil yolu ıssız kaldı
Hadim'de kiraz bahçelerinde kar tehdidi
Hadim'de kiraz bahçelerinde kar tehdidi