Anneler Günü’nde şehit annesine tapu hediye etti

Anneler Günü'nde şehit annesine tapu hediye etti

Konyalı emlakçı, Anneler Günü'nde şehit annesi Ayşe Özdemir'e tarla tapusu armağan etti

14 Mayıs 2019 - 15:39

Konya'da Yunus Emre Tam isimli emlakçı, Anneler Günü'nde şehit annesi Ayşe Özdemir'e tapu hediye etti. Özdemir'in Meram-Hatunsaray'daki 659 metrekarelik tarla tapusu törenle teslim edildi.

Her yıl Anneler Günü'nde geleneksel olarak bir şehit annesini bir gayrimenkulle ödüllendiren Tam, bu yıl da şehit annesi Ayşe Özdemir’i sevindirdi. Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ın eşi Dr. Funda Toprak, Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkez Komutanı Tuğgeneral Hasan Kaymaz, MHP İl Başkanı Murat Çiçek ve yönetim kurulu üyeleri, Konya Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Taha Çini, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Seyit Faruk Özselek ve çok sayıda şehit anne-babası ile misafirlerin katıldığı törende 2017 yılında başlattıkları geleneği bu yıl da yerine getirmekten duydukları memnuniyeti dile getiren Tam, "Bu sene de 2005 yılında Şırnak-Küpelidağ mevkiinde şehit olan Şehit J. Er. Mehmet Özdemir’in annesi Ayşe Özdemir’e tapusunu teslim ediyoruz. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor. Sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum” dedi.

İmam Hatip Ali Bitim'in Kuran-ı Kerim okuduğu törende şehitler için dua edildi. Şehit annesi Ayşe Özdemir’e tapusu verilirken, diğer şehit annelerine de plaket takdim edildi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Afyon kaplıcalarında korona denetimi
Afyon kaplıcalarında korona denetimi
Konyaspor Gençler'e 4 eksikle hazırlandı
Konyaspor Gençler'e 4 eksikle hazırlandı