Angı’dan Cihannüma Derneği’ne ziyaret

Angı'dan Cihannüma Derneği'ne ziyaret

Cihannüma Derneği'ne iade-i ziyarette bulunan AK Parti İl Başkanı Angı, derneğin çalışmaları hakkında bilgi aldı

08 Temmuz 2020 - 13:17

AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Cihannüma Derneği Konya İl Temsilciliği’ne iadeyi ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette derneğin gerçekleştirdiği faaliyetler ve çalışmalar hakkında İl Başkanı Angı’ya bilgi verildi, karşılıklı istişarede bulunuldu.

Ziyaretinden dolayı Angı’ya teşekkürlerini ileten Cihannüma Konya İl Temsilcisi Av. Ömer Faruk Seleş, “Pandemi süreci ile çalışmalarımıza online olarak ağırlıkla veriyoruz. Cihannüma YouTube, Facebook ve Twitter hesaplarından Cihannüma Sohbetleri ve E-panel programları düzenliyoruz. Çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Sosyal medya hesaplarımızdan faaliyetlerimiz takip edilebilir. Bu vesile ile çalışmalarımızda bize destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Cihannüma Derneği'nin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini dile getiren Angı da dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Başkan Yardımcıları Ali Deresoy, Ali Dığrak, Lokman Özturhan’ın yanı sıra Cihannüma Derneği İl Temsilcisi Av. Ömer Faruk Seleş, Genel Merkez Denetleme Kurul Üyesi M. Aziz Anik, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Fatih Özyılmaz, Mehmet Çorak ve Gürkan Gülcemal hazır bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bizim Çocuk Dergisi yayında
Bizim Çocuk Dergisi yayında
TOKİ Mustafa Çetin İlkokulu Kan Bağışı için film yaptı
TOKİ Mustafa Çetin İlkokulu Kan Bağışı için film yaptı