ANAP Konya il başkanlığına Karakaya atandı

ANAP Konya il başkanlığına Karakaya atandı

Kısa bir süre önce genel kurulunu yaparak tüm Türkiye genelinde yeniden teşkilatlanma faaliyetlerine başlayan bir zamanların en büyük Partisi ANAP’ta Konya ve tüm ilçelerde yeni oluşum çalışmaları başladı.

22 Ocak 2021 - 23:00

ANAVATAN PARTİSİ Konya İl Başkanlığına Mehmet Karakaya atandı. 
Kısa bir süre önce genel kurulunu yapan ve yeniden oluşum için start veren Anavatan Partisi'nin kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye genelinde teşkilatlarını kuracağı açıklandı. 
ANAP Konya il yönetiminde daha önce görev yapan, DSİ'de işletme şefi olarak uzun yıllar hizmet veren Mehmet Karakaya, Kültürspor'da da uzun yıllar futbol oynadı..
Anavatan Partisi Konya İl Başkanı Konya Olay'a yaptığı açıklamada, kısa bir süre içerisinde Konya il ve tüm ilçe teşkilatlarını kurarak, genel merkezin onayına sunacağını söyledi. 
KONYAOLAY

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Saffet Sert
    1 ay önce
    ANAP Konya il başkanlığına atanan Mehmet Karakaya'ya başarılar dilerim. İnşallah partinin eski günlerine dönmesine çalışmaları ile vesile olur. ANAP kurucu lideri Turgut Özal ile bu memlekette tabuları yıkıp memleketin ufkunu açmıştı. Hiç kimseyi ötekileştirmeden kendi tabiri ile dört eğilimi birleştirmiş ve herkesi memleketin hizmetine seferber etmişti. İnşallah şimdiki yenilenecek üyelerde aynı prensiplerle bu memleketin hizmetine sahip çıkarlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Normalleşme öncesi korona tablosu umutlandırdı
Normalleşme öncesi korona tablosu umutlandırdı
28 Şubat'ın tanıkları o günü anlattı
28 Şubat'ın tanıkları o günü anlattı