Altay: Şimdi Ereğli için hizmet zamanı

Altay: Şimdi Ereğli için hizmet zamanı

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu'yu makamında ziyaret eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, ülke için hep birlikte çalışma mesajı verdi

09 Ekim 2019 - 14:09

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu, Konya’nın ilçeleriyle bir bütün halinde huzura kavuşmasını arzu ettiklerini ve bunun doğal sonucu olarak Ereğli’de Konya Büyükşehir Belediyesi ile bir ve beraber olarak ilçenin geleceğini inşa etme gayreti taşıdıklarını kaydetti

“EREĞLİ’NİN MENFAATİNE OLAN HER HİZMETİN ARKASINDAYIZ”

AK Parti İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, meclis üyeleri ve daire başkanları ile birlikte Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’ya hayırlı olsun temennilerini ileten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın birlikte çalışma ve birlikte üretme kültürü olan bir yer olduğunu aktarırken Ereğli’nin menfaatine olan her hizmet ve kararın arkasında olduklarını bildirdi..

“BİRLİKTE ÇALIŞMA KÜLTÜRÜ OLUŞMUŞ DURUMDA”

Seçim sürecinin geride kaldığını “Şimdi hizmet zamanı” sözleriyle ifade eden Altay,”Geçmiş dönemde Selçuk İlçe Belediye Başkanlığı dönemimde Ereğli Belediye Başkanımızla birlikte çalıştık. Şu anda da Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri arasında birlikte çalışma kültürü oluşmuş durumda. Ereğli’nin ve Konya’nın geleceği için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

“KONYA’YI BİR BÜTÜN HALİNDE HUZURA KAVUŞMUŞ GÖRMEK İSTİYORUZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, “Konya için de Ereğli için de iyi şeyler olun istiyoruz. Yarın Hakk’ın huzuruna çıktığımızla hayrımızla hizmetimizle geldik diyebilme şerefine nail olalım istiyoruz. Konya’yı bir bütün halinde huzura kavuşmuş görmek arzumuzla Ereğli’de hizmet etme gayretindeyiz. Ziyaretlerinizle şereflendirdiniz, teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda hediye takdimleri gerçekleştirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaburun Plajı, Antalya sahillerine rakip oldu
Karaburun Plajı, Antalya sahillerine rakip oldu
Ahırlı ve Yalıhüyük, AK Parti ilçe başkanını seçti
Ahırlı ve Yalıhüyük, AK Parti ilçe başkanını seçti