Aladağ Kayak Merkezi’nde önemli yatırım

Aladağ Kayak Merkezi'nde önemli yatırım

Derbent Belediye Başkanı Ayten, Aladay Kayak Merkezi için son derece önemli olan elektrik nakil ihalesinin yapıldığını kaydetti

23 Şubat 2021 - 14:09

Derbent Belediye Başkanı Hüseyin Ayten, Konya’nın gelecekte yıldız tesislerinden biri olacak Aladağ Kayak Merkezi'nde sosyal tesisler ve kayak hatlarının enerji ihtiyacını karşılayacak elektrik nakil ihalesinin tamamlandığını müjdeledi.

Kayak merkezindeki çalışmaların hızla devam ettiğini dile getiren Ayten, "Orman alanı tahsisi, sosyal alan kafeterya yapımı, turizm yolu standartlarında Aladağ Kayak Merkezimizde sıcak asfalt çalışmalarımızdan sonra kayak merkezimizin en önemli sorunlarından biri daha çözüme kavuşuyor. Aladağ Kayak Merkezi yapılan çalışmalar sonunda elektriğe kavuşuyor” dedi.

Konu ile ilgili yazılı bir açıklama yapan Başkan Ayten, Aladağ Kayak Merkezi'nin sosyal tesisler ve yapılacak kayak hatlarının enerji ihtiyacını karşılamak için Elektrik Nakil Ihalesi tamamlanmıştır. Konyamıza ve Derbent'imize hayırlı olsun. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a, Fen İşleri Daire Başkanımız Hasan Hüseyin İsfendiyar’a ilçemiz ve şahsım adına çok teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyalı raket, İspanya'da gururumuz oldu
Konyalı raket, İspanya'da gururumuz oldu
Başsavcı ve KTO Başkanı'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret
Başsavcı ve KTO Başkanı'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret