Akınsoft’ta performansa ödül

Akınsoft'ta performansa ödül

Performanslarıyla 17. Bonus Dönemini başarılı bir şekilde tamamlayan AKINSOFT Çözüm Ortakları ödüllerini düzenlenen törenle aldı

08 Kasım 2021 - 12:06

Türkiye’nin Yerli Yazılım Markası AKINSOFT’un, 17. Bonus Dönemi Ödül Takdim Töreni gerçekleştirildi.

17. Bonus Dönemini birçok başarı ile geride bırakan “Türkiye’nin Vizyoner Markası” AKINSOFT, bu başarıları taçlandırmak adına düzenlediği organizasyonlarda Çözüm Ortaklarıyla buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda; her yıl yüksek bir katılım ve farklı bir sanatçının sahne almasıyla gerçekleşen AKINSOFT Geleneksel Bonus Ödül Takdim Töreni, bu yıl pandemi koşullarının sürmesi nedeniyle hem çevrim içi hem de sınırlı sayıda bir katılımla 6 Kasım 2021 tarihinde Konya’da düzenlendi. AKINSOFT – AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür Akın, AKINSOFT – AKINROBOTICS Yöneticileri ve ödül alan AKINSOFT Çözüm Ortaklarının katılımı ile Konya’da gerçekleşen organizasyonda, performanslarıyla 17. Bonus Dönemini başarıyla tamamlayan AKINSOFT Çözüm Ortakları birbirinden farklı hediyeler ile ödüllendirildi.

Kategorilerinde birinci olan çözüm ortaklarına ödüllerini takdim eden AKINSOFT –AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür Akın, salgınla birlikte toplumsal ve sosyal ilişkilerin bambaşka bir boyuta büründüğüne dikkat çekerek, önemli görülmeyen, göz ardı edilen pek çok konunun önceliklerimiz arasına girdiğini belirtti. Bu durumun pek çok alanda iş süreçlerini sekteye uğratırken bilişim ve yüksek teknoloji alanında ise yeni gelişmelere yol açtığını ifade eden Akın, “Bizler bu bilinçle her zamanki stratejilerimiz sayesinde bu krizi de en hızlı şekilde lehimize çevirdik ve 26 yıldır olduğu gibi bu yıl da yine büyümeye devam ettik. Normalleşme süreçleri ile hedeflerimizi bir bir gerçekleştirme yolunda koşar adımlarla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Doğru zamanda doğru öngörülerin bize neler kazandırdığına baktığımızda robotik alanda yapılan yatırım ve çalışmaların, e-ticaretin, dijital dönüşümün ve sektörel çözümlerin meyvelerini toplamaya başladık. Farklı ülkelerden çözüm ortaklarımızın aramıza katılması ile dış ticaret ağımızı yazılım ve robot pazarlama alanında büyüterek artık bir dünya markası olduk” dedi. 32 ülkede 2000’in üzerinde çözüm ortağının kalbinin burada attığını hissettiğini ifade eden Akın, performanslarından dolayı da çözüm ortaklarına teşekkür etti.

Son derece keyifli geçen 17. Bonus Ödül Takdim Töreni ile bir organizasyonu daha geride bırakan Türkiye'nin Yerli Yazılım Markası AKINSOFT, başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemek için bilim ve teknolojinin ışığında yürümeye devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Koronavirüste vefat sayısı 200 sınırında
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı
Mevlana'yı Anma Törenleri başladı