AK Partili kurmaylar esnafı ziyaret etti

AK Partili kurmaylar esnafı ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta başkanlığındaki AK Parti kurmayları ve belediye başkanları Zafer Meydanı ve yürüyüş yolunda esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi

05 Ocak 2020 - 14:20

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Doğan ve Meram İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, gerçekleştirilen Ak Parti İl Koordinasyon Toplantısının akabinde, Zafer Meydanı ve yürüyüş yolunda bulunan esnafları ziyaret edip sorunlarını, taleplerini ve beklentilerini dinledi. Vatandaşları selamlayıp hasbihal eden heyet, dağıttıkları karanfillerle esnaf ve vatandaşların yeni yılını da kutlayıp, hatıra fotoğrafı taleplerini de geri çevirmedi.

“BU ZİYARETLER HEMŞEHRİLERİMİZLE KAYNAŞMAMIZ İÇİN GÜZEL FIRSAT”

Esnaf ve vatandaşlarla gerçekleştirilen buluşma sonrası açıklama yapan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bu ve buna benzer çalışmalarla esnaf ve vatandaşlarla sürekli bir araya geldiklerini ifade ederek, “Bugünde Genel Başkan Yardımcımız, İl Başkanımız, İlçe Teşkilat Üyelerimizle birlikte esnaflarımızla hasbihal edip hayırlı işler temennisinde bulunduk. Vatandaşlarımızla buluştuk. Bu buluşmalar sayesinde onların sıkıntılarına, sorunlarına anlık çözümler üretebilme şansı yakalıyoruz. Biz bu ziyaretleri sadece seçim dönemlerinde değil her hafta her onbeşgünde bir gerçekleştiriyoruz. Çünkü bu buluşmalar vatandaşlarımızla kaynaşmamıza en güzel vesilelerden biridir” diye konuştu.

“ŞEHRİN GELECEK PLANLAMASINI VATANDAŞIMIZLA BİRLİKTE YAPIYORUZ”

Şehrin güzelliklerine yeni güzellikler katmak için bu ziyaretlerin önemli olduğunu vurgulayan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ise bu ziyaretler sayesinde belediyelerin yaptığı hizmetlerin kamuoyundaki yansımalarını ve vatandaşın beklentilerini öğrenme, yerinde görme ve tespit etme fırsatı bulduklarını ifade etti. Angı, konuşmasında şunları söyledi: “Tüm bunlarla birlikte bu ziyaretlerde gelecek planlamalarımızı da vatandaşlarımızla birlikte yapabiliyor, onlara kendimizi ve yaptıklarımızı en ince ayrıntısına kadar ifade edebiliyoruz. Bugünkü buluşmamızda vatandaşımıza ayrıca 2020 yılı ile ilgili iyi dilek ve temennilerimizi de iletme fırsatı yakaladık. Tüm şehirde olduğu gibi Konya’nın en merkezi bölgesi olan bu alan ve caddede çok kolay gezilen çok daha iyi alışveriş yapılan bir alana dönüştü ve dönüşmeye de devam edecek."

“HER DAİM SAHADAYIZ, HER DAİM VATANDAŞLARIMIZLA İÇ İÇEYİZ”

Milletvekilleri, İl Başkanı, Belediye Başkanları, İl, İlçe Teşkilatları ve tüm kademeleri ile her daim sahada olduklarını ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta da bu ziyaret vesilesi ile esnaf ziyareti yapıp vatandaşları selamladıklarını ve onların sorunlarını, sıkıntılarını ve dertlerini dinleme fırsatı yakaladıklarını belirtti.

Vatandaşların kendilerine karşı olan sevgi ve muhabbetlerini bir kez daha görmüş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Usta, sözlerini şöyle sürdürdü: “Güzel bir kış gününde hem bizim hem vatandaşlarımız için güzel bir çalışma oldu. Kış günü olmasına rağmen çarşı bir hayli hareketliydi. Bu da ziyaretlerimizi bereketli kıldı. Esnaf ve vatandaşlarımıza bereketli ve başarılı bir 2020 yılı yaşamaları adına temennilerimizi ilettik. Biz AK Parti olarak ülkemiz ve Konyamız için çalışmalarımıza hız kesmeden ara vermeden devam ediyoruz. Kongre süreci yaşadığımız şu dönemde teşkilatımızla birlikte yeni çalışmalarla daha çok sahada olacağız. Bu süreçte vatandaşlarımızla daha çok iç içe olacağız. Bunula birlikte vatandaşlarımızı da teşkilatlarımıza davet ediyoruz.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Başardık"
Konyaspor 3 puana uzatmalarda penaltıyla kavuştu
Konyaspor 3 puana uzatmalarda penaltıyla kavuştu