AK Partili heyet Karatay halkının sorunlarını dinledi

AK Partili heyet Karatay halkının sorunlarını dinledi

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Genç, Milletvekili Özboyacı ve Karatay Belediye Başkanı Kılca, ilçede bulunan vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi

22 Eylül 2020 - 15:03

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Selman Özboyacı ile Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile birlikte bir takım ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Karatay Belediyesi Meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretlerin ilki Elbir Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne oldu. Mehmet Genç, Selman Özboyacı ve Hasan Kılca; Elbir Derneği ziyaretinde Dernek Başkanı Sinan Cırık ve yönetim kurulu üyelerinden derneğin faaliyetleri hakkında bilgi aldı, bazı konularda istişarelerde bulundular. AK Parti heyeti Elbir Derneği ziyaretinin yanı sıra bazı basın kuruluşlarının yöneticileriyle de bir araya geldi.

VATANDAŞLAR, ESNAF VE MİNİBÜSÇLÜLERLE DE BULUŞTULAR

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Selman Özboyacı ile Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, gün içinde Karatay Otobüs Terminali (Eski Garaj) ile Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanlığı Dinlenme Tesisi’ni de ziyaret ettiler.

Bölge esnafı ve minibüsçü esnafıyla bir süre sohbet eden AK Parti Karatay Heyeti, bölge esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.

BAŞKAN MEHMET GENÇ: HER DAİM SAHADAYIZ

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ziyaretlerde esnafa hayırlı işler dileyerek pandemi dolayısıyla maske, sosyal mesafe ve hijyen konusundaki tedbirlere de mutlaka uyulması gerektiğini hatırlattı.

AK Parti kadroları olarak her daim sahada olduklarını dile getiren Başkan Mehmet Genç, “Bugün de AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcımız ve Konya Milletvekilimiz Sayın Selman Özboyacı, Karatay Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kılca, İl ve ilçe yönetim kurulu üyelerimiz ile belediye meclis üyelerimizle birlikte kurum ve kuruluşlarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımızla hasbihal edip hayırlı işler temennisinde bulunduk. Vatandaşlarımızla buluştuk. Bu buluşmaları vatandaşlarımızın sorunlarına anlık çözümler üretebilme bağlamında önemli görüyoruz. Aslında biz bu ziyaretleri sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman gerçekleştiriyoruz. Yani AK Parti olarak bizler her an sahada ve milletimizin yanındayız. Zaten milletimizin gönlündeki yerimiz hiçbir zaman değişmedi. Her zaman bizlere teveccüh gösterdiler. Bizler de AK Kadrolar olarak milletimizin bu teveccühüne layık olabilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

SELMAN ÖZBOYACI: KONYAMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile olan ziyaret programını değerlendiren AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Selman Özboyacı da AK Parti’nin milletin bağrından çıkmış bir hareket olduğunu, dolayasıyla parti olarak milletten hiçbir zaman kopmadıklarına vurgu yaptı.

Selman Özboyacı şunları kaydetti: “Elhamdülillah AK Parti olarak bizler, seçimden seçime halkın karşısına çıkan partilerden olmadık olmayacağız. AK Parti kadrolarının çalışma prensibinde halktan kopuk siyaset yoktur. Vatandaşların ilgisinin, desteğinin ve bizlere duyulan güven de bunun bir göstergesidir. Hizmet yolculuğumuzu hep milletimizle yaptık ve halkını yarı yolda bırakan partilerden olmadık olmayacağız. Sürekli halkının yanında olmuş, yalnız bırakmamış bir partiyiz. Geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da Konyamız için, milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz.”

BAŞKAN HASAN KILCA: HALKIMIZ İÇİN YAPTIĞIMIZ İŞ BİZİ DE MUTLU EDİYOR

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ise bu ziyaret vesilesiyle esnaf ziyareti yapıp vatandaşlarla buluştuklarını, onların sorunlarını, sıkıntılarını ve dertlerini dinleme fırsatı yakaladıklarını belirterek söz konusu programların öneminden söz etti.

Başkan Hasan Kılca, “Milletvekilimiz, ilçe başkanımız, teşkilat mensuplarımız ve belediye meclisi üyelerimizle birlikte gün boyunca şehrimize hizmet veren kurum temsilcilerimizi ziyaret ettik hem vatandaşlarımız hem de esnafımızla bir araya geldik. Esnaf ve vatandaşlarımıza bereketli hayırlı bir gün olması temennilerimizi ilettik. Hemşehrilerimizle her zaman istişareye büyük önem verdik bu yönde de hareket etmeye devam ediyoruz. Halkımız için yaptığımız her güzel iş, bizi de çok mutlu ediyor. Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Salgın etkisini her alanda sürdürüyor. Ama bizler aldığımız kararlar ve hayata geçirdiğimiz tedbirlerle bu sürecin gerek vatandaşlarımız gerekse de esnafımız için bir nebze de olsa kolaylaşması adına çabalıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TGC Basın Vakfı Kocaeli Valisini ziyaret etti
TGC Basın Vakfı Kocaeli Valisini ziyaret etti
Bakan Koca son 24 saatin rakamlarını açıkladı
Bakan Koca son 24 saatin rakamlarını açıkladı