AK Parti Meram’da birlik mesajı

AK Parti Meram'da birlik mesajı

28 Temmuz 2021 - 15:12

AK Parti Meram İlçe Teşkilatı, 74. İlçe Tanışma Meclisini yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Konya Milletvekillerinden; Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Hacı Ahmet Özdemir, Gülay Samancı, Selman Özboyacı, Halil Etyemez, AK Parti Konya İl Başkan Vekili Fahrettin Kulu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Teşkilat mensupları katıldı.

Programın açılış konuşmasını AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular yaptı. Teşkilatların ve AK Parti davasının önemine vurgu yapan Dolular, "Kongremizden sonra yapılanmamızı hızlı bir şekilde yaparak heyecanlı bir şekilde halkımızla içi içe birlik ve beraberlikle çalışmalarımızı yapıyoruz. Pandemi koşullarında vatandaşımızı yalnız bırakmamak onların gönüllerine dokunabilmek adına 69 mahallemizin tamamında hasta ve yaşlılarımızı ziyaret ettik. Vatandaşımızın her zaman her koşulda yanında olduk. Biz Güçlü bir teşkilatız, çünkü liderimiz güçlü. Güçlü bir iktidarımız var, başında yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. Bugün; Türkiye’nin en güçlü partisi olarak, tarihi yürüyüşümüze kararlılıkla devam ediyoruz. Konya ve Meram hak ettiği projelere, yatırımlara, eserlere AK Parti’yle kavuştu, yenilerine kavuşmaya devam ediyor. Biz son seçimlerde 'samimiyet, gayret ve tevazu' dedik. Biz hiçbir zaman devleti ve siyaseti, milletsiz bir alan olarak görmedik" dedi.

Toplantıda Meram Belediyesi'nin çalışmaları hakkında sunum yapan  Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ise ''Teşkilatımızın bu şekilde coşkulu, heyecanlı bir danışma meclisi programı yapması hepimizi heyecanlandırdı ve sevindirdi. AK Parti belediyeciliği gönül belediyeciliğidir. Bizler teşkilatlarımızla sürekli olarak uyum ve temas halinde çalışıyoruz. Meram hak ettiği projelere kavuşuyor. Azim ve gayretle çalışıyoruz. Meram'ın Konya tarihindeki önemi çok büyük. Konya denilince akla ilk gelen ilçe Meram ilçesidir. Bu denli öneme sahip olan bir ilçede belediye ve teşkilatlar olarak yükümüzün ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz'' diye konuştu.

Son olarak söz olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta da birlik ve beraberliğe dikkat çekti. Konuşmasında "Bizi bölemeyeceksiniz, parçalayamayacaksınız" diyen Usta, şöyle devam etti:

"2023 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz. İşte bunun için bize ait olan ne varsa sahip çıktığımız için bize saldırıyorlar. Biz eskiden bu güne gelen milli ve manevi değerlerimizin üzerini örtelim sahip çıkmayalım deseydik kimse bizimle uğraşmazdı. Bugün elhamdülillah bir dakika diyerek dünyaya meydan okuyan bir liderle beraber yol yürüyoruz. Hepimizin büyük bir görev ve sorumluluğu var. Üzerimize gelen her saldırıda ve karalama kampanyasında bizim dim dik ayakta durmamız gerekiyor. Asla sarsılmayacağız endişe etmeyeceğiz .Biz doğru olanı yapıyoruz. Bu gün suriyeliler üzerinden afganlılar üzerinden bize saldırıyorular. Biz müslüman olmanın ve doğru olmanın gerekliliğini yapıyoruz. Atalarımız mazluma düşküne nasıl sahip çıktıysa biz de öyle sahip çıkıyoruz. Biz doğru olanı yaptık ve şaşmadık. Açılamaz dedikleri Ayassofya Camiini açtık. Taksime yapılamaz denilen camimizi Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde yaptık . Girilemez denilen Kıbrıstaki maraş bölgesine de girdik. Biz toprağa suya havaya çevreye insana bakan bir Tükiyeyiz. Her şeyi gören gözeten bir liderimiz var çok şükür."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Koronavirüste vaka sayısı 30 bine yaklaştı
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor
Konyaspor-Alanyaspor maçının biletleri satışa çıkıyor