AK Parti, Karatay’da delege seçimlerini yaptı

AK Parti, Karatay'da delege seçimlerini yaptı

AK Parti Karatay İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongre delege seçimi yapıldı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen delege seçimlerinde 400 delege belirlendi

02 Aralık 2019 - 11:24

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Teşkilatı, 7. Olağan Kongre takvimi kapsamında delege seçimini tamamladı. Aziziye Kültür Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleştirilen seçimlerde AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı’nda üyeliği bulunan seçmenler, 400 delegenin seçimini yaptı.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, teşkilatlarında tam anlamıyla demokrasi şöleni yaşandığını belirterek, delege seçimlerinin birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirildiğini taydekki ve sürecin hayırlar getirmesini temenni etti. 

Genç, “Bilindiği gibi partimiz için 7. Olağan Büyük Kongre süreci başladı. Bugün de söz konusu sürecin önemli bir aşaması olan delege seçimlerini yaptık. Hiç bir huzursuzluk ve kargaşa yaşanmadan AK Parti’ye ve AK Partiliye yakışır bir şekilde delege seçimlerimizi tamamladık. Teşkilatımız, demokrasi adına örnek bir seçimi daha geride bırakmıştır. Parti üyelerimiz sandığa giderek özgür iradeleriyle delege seçimlerini yaptılar. Bugüne kadar olduğu gibi bu delege seçimlerimiz de yoğun bir katılımla gerçekleşmiştir. Bu demokrasi şölenine katkı sunan tüm hemşehrilerime, dava arkadaşlarımıza ve bütün teşkilat mensuplarıma çok teşekkür ediyorum. Seçimlerimizin ve 7. Olağan Kongre sürecinin partimize, ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
Koca: Salgın kontrol altına alınıyor
"Elimizdeki en iyi 11 ile sahaya çıkacağız"