AK Parti Karatay ailesi TBMM grubuna katıldı

AK Parti Karatay ailesi TBMM grubuna katıldı

AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile birlikte AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı

31 Ekim 2019 - 11:35

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Teşkilatı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde(TBMM) AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı’na katıldı.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti Karatay İlçe Yönetimi, ilçe kadın ve gençlik kolları yönetimleri ve mahalle başkanlarının yanı sıra belediye meclis üyelerinin katıldığı program kapsamında AK Parti Karatay Ailesi, Türkiye ve dünya gündemine dair önemli açıklamalar yapan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Grup Toplantısı’nda büyük bir coşkuyla dinledi.

AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı, AK Parti Grup Toplantısı’nın ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, AK Parti Konya Milletvekilleri ile Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la kısa bir görüşme de gerçekleştirdi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, günün anısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hat işlemeli bir tablo takdim ederlerken; AK Parti Karatay Ailesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

GENÇ: CUMHURBAŞKANIMIZ VE GAZİ MECLİSİMİZE DESTEK VERMEK İSTEDİK

Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, ülke olarak önemli bir süreçten geçtikleri bugünlerde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve gazi meclise destek vermek istedikleri için Grup Toplantısı’na katıldıklarını belirtti. Genç, “Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte de Sayın Cumhurbaşkanımıza ve gazi Meclis’imize destek vermek istedik. AK Parti teşkilatları olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin, liderimizin ve ordumuzun en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

KILCA: ŞEHİRLERİMİZ ARTIK SORUN DEĞİL DEĞER ÜRETİYOR

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca da her fırsat ve platformda dik duruşunu tüm dünyaya gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine ve Türkiye’ye büyük güç verdiğini belirtti.

Kılca, şunları kaydetti: “AK Parti iktidarlarıyla birlikte ülkemizin dört bir yanında büyük gelişmelere ve çok önemli atılımlara hep birlikte şahitlik ettik. Özellikle yerel yönetimlerde çok büyük işler başarıldı. Artık şehirlerimiz, sorun değil değer üretir hale geldiler. ‘Halka hizmet Hakk’a hizmettir’ anlayışıyla hareket eden AK Partili belediyelerimiz, ortak hedefler çerçevesinde şehirlerimizi ve insanımızı bir istikbale yönlendirerek mamur şehirler, dünya kentleri oluşturdular. Sadece hizmette değil, siyaset ve diplomaside de çok önemli başarılar elde edildi. Bu, elbette Sayın Cumhurbaşkanımızın dik duruşu, gazi meclisimizin çelik iradesi ve şanlı ordumuzun kararlılığı sayesindedir. Karatay Belediyesi olarak bizler de aynı anlayışla sorumlu olduğumuz hemşehrilerimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Bu konuda da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hükümetimizin, bakanlarımızın milletvekillerimizin, Büyükşehir Belediyemizin ve teşkilatlarımızın yanı sıra tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın desteğini hep gördük. Şehrimizdeki bu güzel uyum ve gayretle hep birlikte ilçemize, vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.”

AK Parti Karatay Ailesi, TBMM’deki AK Parti Grup Toplantısı’nın yanı sıra AK Parti Konya Milletvekillerini de TBBM’deki çalışma ofislerinde ziyaret ettiler. Ziyaretlerde Karatay Belediyesi’nin yürüttüğü projeler, devam eden yatırımlar ile gelecek dönem planlamalarının yanı sıra AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı’nın çalışmaları da istişare edildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu araçları koronavirüs için çalışacak
Kamu araçları koronavirüs için çalışacak
Beyşehir Yeni Sanayi Sitesi'nde çalışmalar hızlandı
Beyşehir Yeni Sanayi Sitesi'nde çalışmalar hızlandı