AK Parti’de toplantılar dijital ortamda yapılıyor

AK Parti'de toplantılar dijital ortamda yapılıyor

AK Parti Konya İl Başkanlığı koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında toplantılarını video konferans aracılığıyla yapmaya devam ediyor.

08 Nisan 2020 - 14:02

Ülkemiz ile birlikte tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle AK Parti'de toplantılar video konferans yönetimi ile yapılmaya başlandı. Bu kapsamda AK Parti Konya İl Başkanlığı haftalık Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantılarını uzaktan video konferans aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Bu haftaki haftalık İl Yürütme Kurulu Toplantısı, İl Başkanı Hasan Angı Başkanlığında, İl Başkan Yardımcıları ile Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarının katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda koronavirüs salgını ile ilgili alınan ve bundan sonra alınması gereken önlemler konuşuldu.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “Tüm dünya çok önemli bir sınavdan geçiyor. Ülkemiz de Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde koronavirüs salgını ile mücadelede başarılı olan ülkelerin başında geliyor. Biz de şehrimizde salgın ile ilgili alınması gereken tedbirleri belediye başkanlarımız ile video konferans aracılığıyla görüşüyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu salgından daha da güçlenerek çıkacağız. Konyalı hemşerimden kurallara uymalarını ve mümkün olmadıkça evden çıkmamalarını rica ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bitlis'te askeri helikopter kazası: 9 şehit
Bitlis'te askeri helikopter kazası: 9 şehit
Konyaspor Fenerbahçe mesaisine başladı
Konyaspor Fenerbahçe mesaisine başladı