AK Parti’de nöbet değişimi

AK Parti'de nöbet değişimi

AK Parti Konya İl Başkanlığında üç başkan yardımcısının kongre çalışmalarını yürütecek komisyonda görevlendirilmesiyle yerine yeni atamalar yapıldı

07 Temmuz 2020 - 15:11

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, 3 başkan yardımcılığında yeni görevlendirmeler yapıldığını açıkladı.

Angı, yaklaşan il kongresi öncesinde mevcut 3 başkan yardımcısının kongre çalışmalarında görevlendirilmesi nedeniyle böyle bir değişikliğe gittiklerini belirterek, tanıtım ve medyadan sorumlu başkan yardımcılığına Ahmet Fatih Özboyacı’nın yerine Ebrar Çoban, mali ve idari işlerden sorumlu başkan yardımcılığına Mehmet Yüzbaşıgil’in yerine Mehmet Ay, sosyal politikalardan sorumlu başkan yardımcılığına Mehmet Yavuz’un yerine Mustafa Gürbüz'ün getirildiğini kaydetti.

Ahmet Fatih Özboyacı, Mehmet Yüzbaşıgil ve Mehmet Yavuz'a bugüne kadar yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür eden Angı, "Arkadaşlarımız bundan sonra bir üst kurulda davamıza hizmet etmeye devam edecekler. Yeni atanan Ebrar Çoban, Mehmet Ay ve Mustafa Gürbüz başkanlarıma da yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Her zaman söylediğimiz gibi bu bir bayrak yarışıdır ve görevler gelip geçicidir. Önemli olan görevimiz ne olursa olsun hakkıyla ülkemize, şehrimize ve davamıza hizmet edebilmektir. Yeni görev değişikliklerinin teşkilatlarımıza hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

İl Başkan Yardımcılığı görevlerini devreden Ahmet Fatih Özboyacı, Mehmet Yüzbaşıgil ve Mehmet Yavuz, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı’nın başkanlığında oluşturulan, ilçe ve il kongre süreçlerini yönetecek bir komisyonda görevlendirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda çatışma: 1 şehit
Pençe-Kaplan Operasyonu'nda çatışma: 1 şehit
İş adamı Yakup Küçük hayatını kaybetti
İş adamı Yakup Küçük hayatını kaybetti