AK Parti Beyşehir ve Hüyük’te kongrelerini tamamladı

AK Parti Beyşehir ve Hüyük'te kongrelerini tamamladı

İlçe kongrelerine devam eden AK Parti, Beyşehir’de Recep Elkin, Hüyük’te Muammer Karaaslan'ı yeniden ilçe başkanlığına seçti

05 Eylül 2020 - 16:51

AK Parti Konya’da ilçe kongrelerine Beyşehir ve Hüyük ile devam edildi.

7. Olağan Beyşehir ve Hüyük İlçe Kongrelerine; AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Konya Milletvekili Gülay Samancı, İl Başkan Yardımcıları, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, İlçe ve Bölge Koordinatörleri ile teşkilat mensupları katıldı.

Konya teşkilatlarının AK Parti’nin kuruluşundan itibaren çalışmaları ve başarıları ile örnek olduğuna değinen AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “Konyalı hemşehrilerimizin desteği ile AK Parti Konya’da her zaman büyük başarılara imza attı. Bu noktada tüm hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Bizler de istikametten sapmadan bizden sonraki nesillere daha güçlü bir ülke bırakabilmek için gayret ediyoruz. Bugün bizler nöbetteyiz. Gün gelecek bizden sonra gelecek arkadaşlarımızla bu kutlu yürüyüş devam edecek. Partimizin kuruşundan bugüne tüm kademelerde görev yapmış dava arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti’nin bir dava hareketi olduğuna değinen AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, “AK Parti’de görevler gelip geçicidir. Kalıcı olan davadır. Partimizde bugüne kadar görev almış tüm İlçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Önemli olan taş üstüne taş koyabilmek ve görevi layığı ile yapıp vakti geldiğinde teslim edebilmektir. Ülkemizin içinden geçtiği süreci hep bitlikte takip ediyoruz. Özellikle dış politikada ülkemizin nasıl köşeye sıkıştırılmak istendiğini hep birlikte görüyoruz. Buna karşılık Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan milletimizden aldığı güçle dimdik bir duruş sergileyip adeta tarih yazıyor. Elhamdülillah ayağımıza vurulmaya çalışan tüm prangalara rağmen emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Allah birliğimizi kardeşliğimizi daim eylesin. İlçe kongrelerimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, ilçe başkanlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Protokol konuşmalarının ardından oy verme işlemine geçildi. Koronavirüs salgını sebebiyle tedbirlerin sıkı tutulduğu kongrelerde Beyşehir’de Recep Elkin, Hüyük’te ise Muammer Karaaslan yeninden ilçe başkanlığına seçildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bektaş: Polisimizin her zaman yanındayız
Bektaş: Polisimizin her zaman yanındayız
Bizim Çocuk Dergisi yayında
Bizim Çocuk Dergisi yayında