Ahşap oyuncak öğrencileri sertifikalarını aldı

Ahşap oyuncak öğrencileri sertifikalarını aldı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Ahşap Oyuncak ve Sanat Atölyesi kursiyerleriyle bir araya gelerek mezun olan öğrencilerin sertifikalarını verdi

09 Temmuz 2021 - 17:22

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Uygulamalı Mesleki ve CNC Eğitim Merkezi Ahşap Oyuncak ve Sanat Atölyesi kursiyerleri, mobilyacı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Altay; AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Konya Mobilyacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Günbaş ile birlikte Ahşap Oyuncak ve Sanat Atölyesi’nde incelemelerde bulunarak eğitimi tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını teslim etti.

Mobilyacı esnafıyla da bir araya gelen Altay, “Cuma Buluşmaları” kapsamında Mobilyacılar Sanayi Sitesi’nde bulunan Osmanlı Camii’nde namaz sonrası vatandaşlarla sohbet etti.

Cuma Buluşmalarının istişarelerde bulunmak için güzel bir fırsat olduğunu belirten Altay, “Mobilyacılar Sanayi Sitemizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Cuma bereketimizi artıran hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte şehrimiz için çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karatay Belediyesi'nden “Çalışan Buluşu Eğitim Programı”
Karatay Belediyesi'nden “Çalışan Buluşu Eğitim Programı”
NEÜ öğrencilerinden 2046'ya mesaj
NEÜ öğrencilerinden 2046'ya mesaj