Yiğit, CHP Meram’a yeniden aday

Yiğit, CHP Meram'a yeniden aday

CHP Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit, Meram İlçe Teşkilatı'nın yapacağı kongrede yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı

26 Aralık 2019 - 15:32 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 15:51

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Meram İlçe Teşkilatı'nın 37. Olağan Kongresi öncesinde yeniden adaylığını açıklayan CHP Meram İlçe Başkanı Ahmet Yiğit, edindiği tecrübe ile partisinin oylarını artırmak için yeniden aday olduğunu söyledi.

Yiğit, “Cumhuriyet’in kurucusu, Türkiye demokrasisinin mimarı olan partimiz CHP Meram İlçesi olarak 37. Olağan kongremiz için mahalle delege seçimleriyle birlikte başlayan takvimimiz uyarınca, 29 Aralık Pazar günü kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongrelerimiz 31 Mart Yerel Seçimlerinde yakaladığımız başarıyı daha ileriye taşıyacak olan parti kadrolarımızı seçeceğimiz için önem taşımaktadır. Bu bağlamda Meram ilçe delegelerinin takdiriyle yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevine tekrar aday olmanın heyecanı ve mutluluğu içinde olduğumu sizlerle de paylaşmak isterim. Tek aday olarak gittiğim kongremizden sonra yeni yönetim kurulumuzla birlikte Meram’da partimiz CHP’nin oylarını arttırmak ve önümüzdeki ilk genel ve yerel seçimlere yönelik ön hazırlıklarımızı yaparak partimizi daha ileriye taşımak için çalışacağımızı belirtmek isterim. Kongremize Konyalıları ve partililerimizi bekliyoruz” dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konyaspor hem salonda hem sahada çalıştı
Konyaspor hem salonda hem sahada çalıştı
Konyaspor'dan Konya'nın tanıtımına festivalli katkı
Konyaspor'dan Konya'nın tanıtımına festivalli katkı
sanalbasin.com üyesidir