Yeşilay, destekçilerini plaketle ödüllendirdi

Yeşilay, destekçilerini plaketle ödüllendirdi

Yeşilay Konya Şube Başkanı Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, derneğin yeni binasına taşınmasına destek olanları plaketle ödüllendirdi

23 Mayıs 2019 - 13:49

Kurulduğu günden bu yana tütün, alkol, madde bağımlılığı gibi başlıkların yanı sıra kumar, internet, teknoloji bağımlılığı gibi güncel sorunlarla yaptığı çalışmalar ile toplumu koruyucu farkındalık ve bilinçlendirme hizmetlerini sürdüren Yeşilay çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ın destekleri ile Tren Garı civarında bulunan Alman evlerine taşınan Yeşilay Konya Şubesinin oluşmasında katkıda bulunan Tezel Büyükhelvacıgil ve Bekir İner'e plaket takdim edildi.

Düzenlenen programa Yeşilay Konya Şubesi Başkanı Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil ile Genç Yeşilay üyeleri katıldı. Plaket takdim töreninde konuşan Yeşilay Konya Şube Başkanı Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, "Kısa süre önce Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'ın destekleri ile Yeşilay Konya Şubesi kendine yakışan bir binaya kavuştu. Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a bir kez daha teşekkür ederiz. Şube binamızın oluşmasında maddi ve manevi katkıları olan ve destek veren Bekir İner ve Tezel Büyükhelvacıgil'e Yeşilay Konya Şubesi olarak bir plaket ile onurlandırmak istedik. Yeşilay Konya Şubesi olarak hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gaziler Haftası'nda en yaşlı gaziye ziyaret
Gaziler Haftası'nda en yaşlı gaziye ziyaret
İletişim Başkanlığı'ndan yazarımıza teşekkür
İletişim Başkanlığı'ndan yazarımıza teşekkür
sanalbasin.com üyesidir