VİA-SANTE Güzellik ve Danışmanlık Merkezi açıldı

VİA-SANTE Güzellik ve Danışmanlık Merkezi açıldı

VİA-SANTE Güzellik ve Danışmanlık Merkezi Meram Yeni Yol'da hizmete açıldı

14 Mayıs 2018 - 15:44

VİA SANTE Sağlık, Güzellik ve Danışmanlık Merkezi Manken,Sunucu ve dizi Oyuncusu Özge Ulusoy ve Uğur Arslan'ın katılımıyla Meram Yenil Yol Askerlik Şubesi karşısındaki hizmet binasında düzenlenen mütevazi bir açılış töreniyle hizmete açıldı.

Genç girişimciler Hamit Kaya ve Doğaç Uğurcan tarafından hizmete açılan VİA SANTE Sağlık Güzellik ve Danışmanlık merkezinin açılış töreninde ilk sözü konuklar Özge Ulusoy ve Uğur Arslan aldı. Sunucu ve Dizi oyuncusu Özge Ulusoy; ”İkinci kez Konya’ya geldim. Konya her yönüyle güzel ve mutlaka görülmesi gereken bir il. VİA-SANTE bulundurduğu özelliklerle Konya’da bir ilk olacaktır Bir insanın iyi bir durumda olabilmesi için ihtiyaç olan ne varsa, iç ve dış güzellik bakımından Via-Sante’de mevcut. Öte yandan sağlıklı yaşam, beslenme,plates,tırnak ve vucut bakımı da içerisinde var. Kişiye özel butik hizmetinin de olması sizi özel hissettirecektir” dedi

VİA-SANTE sahipleri adına konuşan Doğaç Uğurcan, "Bugün hizmete açacağımız merkez, iyi olma merkezidir. Sağlıklı yaşam merkezimizin içerisinde hem güzellikle alakalı merkez olduğu gibi, aynı zamanda psikolojik danışmanımız ve diyetisyenimiz de hizmet verecektir. Biz bu heyecanla bu işe başladık. Şimdiden çok güzel sonuçlar almaya başladık.Bundan sonra tüm Konyalının hizmetindeyiz. Misafirlerimizi bekliyoruz“ dedi.

Konuşmalarının ardından yapılan dua ve kesilen kurdela ile VİA-SANTE sağlık, güzellik ve danışmanlık merkezi Konyalıların hizmetine açıldı. Misafirlere “bir fidan da sizin olsun" sloğanıyla çam fidanı hediye edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Konya 10 gün boyunca kitapla anılacak
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
sanalbasin.com üyesidir