Reklam
  • Reklam
Veli Ekici Vuruldu
Reklam

Veli Ekici Vuruldu

Konya’da inşaat, emlak ve otomobil işi yapan aslen Ereğlili olan Veli Ekici, Konya Tapu Dairesine yaptığı asılsız bomba ihbarı ile gündeme gelmiş ve bir sürede ceza evinde yatmıştı.

05 Ekim 2018 - 21:35 - Güncelleme: 06 Ekim 2018 - 15:55
Reklam

Önce EKİCİ GRUP daha sonra da bu şirketini kapatarak FİX EVİM ve FİX ARABAM adı altında Konya’da inşaat, emlak ve otomobil işi yapan Veli Ekici sattığı evi teslim etmediği ve parasını da iade etmediği bir kişi tarafından bürosunda silahla vuruldu.

Konya Olay Gazetesi muhabirinin elde ettiği bilgilere göre, Veli Ekici ismi açıklanmayan bir vatandaşa 580 bin liraya bir daire sattı.  Ancak satın aldığı daireyi teslim alamayan vatandaş, defalarca parasını ya da satın aldığı dairesini alabilmek için Veli Ekici’nin Ankara Caddesi’ndeki FİX EVİM ve FİX ARABAM adlı işyerine defalarca  geldi gitti. Ancak hiçbir şekilde olumlu sonuç alamadı.

Son gelişinde  ise Veli Ekici, ne daireyi ne de parayı vermeyince çıkan tartışmada ismi belirlenemeyen bir vatandaş, üzerinde taşıdığı silahla Veli Ekici’ye ateş etti. Ayağından vurulan Veli Ekici, Numune Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altında alındı. Veli Ekici’yi vuran vatandaşın ise olaydan sonra polise giderek teslim olduğu bildirildi.

İki yıl önce Konya’da Tapu Dairesi’ne asılsız bomba ihbarı yaparken polis tarafından suçüstü yakalanan Veli Ekici bir süre cezaevinde yatmıştı. Hakkında yazılar yazan, Konya Olay Gazetesi Sahibi Kemal Soylu’yu mahkemeye veren ve bu davayı kaybeden Veli Ekici hakkında, sattığı evleri teslim etmediği gerekçesi ile Cumhuriyet Sacvılığı’na yapılmış çok sayıda suç duyurusu bulunuyor.

KONYAOLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sivasspor, Kayserispor maçı hazırlıklarına başladı
Sivasspor, Kayserispor maçı hazırlıklarına başladı
Kırıkkale'de 17 büyükbaş hayvan telef oldu
Kırıkkale'de 17 büyükbaş hayvan telef oldu