Teknik heyetten, altyapıya ziyaret

Teknik heyetten, altyapıya ziyaret

Konyaspor teknik heyetinde bulunan antrenörlerden Alper Aşçı, Turgay Altay ve Murat Öztürk alt yapı tesislerini ziyaret etti

23 Ağustos 2019 - 15:06

Konyaspor teknik heyetinde Aykut Kocaman’ın ekibinde görev yapan antrenörler Alper Aşçı, Turgay Altay ve kaleci antrenörü Murat Öztürk, Tatlıcak Tesisleri'nde çalışmalarını sürdüren Akademi antrenörleriyle ile bir araya geldi. 

Gençlik Gelişim Program Teknik Sorumlusu Bülent Yaldır, Alper Aşçı, Turgay Altay ve Murat Öztürk’ü yenilenen Tatlıcak Tesisleri'ni gezdirerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

A takım ile koordineli bir çalışma ortamının hazırlandığı Tatlıcak tesislerinde uygulanan çalışma takvimi ile antrenman programları üzerinde değerlendirmeler yapılırken, izlenecek yol hakkında bilgiler aktaran Alper Aşçı ve Turgay Altay, daha sonra U17 ve ardından U19 takımlarımızın antrenmanlarına katıldı. Çalışmaları bir süre takip eden Aşçı ve Altay uygulama noktasında da rehberlik etti. 

Yunus Emre Sürmeligöz’ün gerçekleştirdiği antrenmanı yöneten Konyaspor kaleci antrenörü Murat Öztürk de hazırlanan programların uygulanması noktasında rehberlik etti.

KONYA OLAY

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadir Şeker davasında olayın seyrini değiştiren ifade
Kadir Şeker davasında olayın seyrini değiştiren ifade
Öğretmene hakaret eden veliye ceza
Öğretmene hakaret eden veliye ceza
sanalbasin.com üyesidir