"Selçuklu için uyum içinde çalışıyoruz"

"Selçuklu için uyum içinde çalışıyoruz"

Selçuklu Belediyesi İYİ Parti Meclis Üyeleri Demirel ve Uyanık, KONYAOLAY'a yaptıkları ziyarette, muhalif iki üye olarak diğer üyelerle uyum içinde çalıştıklarını söyledi

09 Ekim 2019 - 13:10

Selçuklu Belediyesi İYİ Parti Meclis üyeleri Mustafa Sırrı Demirel ve Mevlüt Uyanık, gazetemizi ziyaret etti. Selçuklu ilçesine yapılacak her türlü yatırımda belediyeye destek olduklarını belirten partililer, “Uyum içinde çalışıyoruz” mesajı verdi.

www.konyaolay.com Genel Yayın Yönetmeni Yadigâr Güneş'e Belediye Meclisi çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan M. Sırrı Demirel, “Ülkenin içinde bulunduğu durumu düşünerek, 45 Meclis üyemiz ile birlikte verimli ve uyum içinde bir çalışma yürütüyoruz. Çünkü Konyamızı, Selçuklumuzu, ülkemizi seviyoruz. En önemlisi bu" dedi.

Selçuklu Belediyesi Meclisi’nde İYİ Partili iki üye olarak muhalif olduklarını belirten Demirel, Belediye yatırım ve çalışmalarında gördükleri ve soru sorulması gereken konularda muhalefet görevlerini yerine getirdiklerini, sordukları her sorunun cevabını aldıklarını söyledi.

Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu vurgulayan Demirel, “Çevremiz düşman dolu. Gün birlik ve beraberlik zamanı” diyerek, belediyenin Selçuklu için doğru yaptığı her türlü projeye imza attıklarını ifade etti.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu'ndan sert tepki
Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu'ndan sert tepki
İdlib'den bir acı haber daha geldi
İdlib'den bir acı haber daha geldi
sanalbasin.com üyesidir