Selçuklu’da gönülden nağmeler rüzgarı esecek

Selçuklu'da gönülden nağmeler rüzgarı esecek

Şehrin kültür, sanat ve sosyal yaşamına önemli katkılar sağlayan Selçuklu Kongre Merkezi’nde etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Bu etkinlikler kapsamında “Gönülden Nağmeler” isimli Türk Sanat Müziği konseri gerçekleştirilecek

27 Haziran 2019 - 11:56 - Güncelleme: 27 Haziran 2019 - 22:07

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Gönülden Nağmeler Topluluğu, Selçuklu Belediyesi iş birliğiyle 29 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’da Selçuklu Kongre Merkezi’ nde sanatseverler buluşacak.

Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek etkinlikte, Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, bu muhteşem gecede seslendirecekleri eserlerle salonu dolduranlara unutamayacakları bir akşam yaşatacak.

Şef Necmettin Akben yönetimindeki Gönülden Nağmeler Programı Türk Müziği sanatçılarının solo performanslarının yanı sıra koro olarak seslendireceği eserlerde başta Ömer Faruk Belviranlı olmak üzere,10 yıldan beri Klasik Türk Müziği Korosu ses sanatçısı olarak görev alan Çiğdem Gürdal, lise eğitimi zamanında Türk Halk Müziği Ses Yarışmasında Türkiye Birincisi olan Nilgün Kızılcı, başarılı halk müziği yorumcularından Enver Merallı, Zerrin Naycı, Neşe Dursun Saraç, Suat Kılıç, Turgut Karadeniz’in eşsiz yorumları ile müzikseverlere muhteşem bir gece yaşatacaklar.

29 Haziran Cumartesi akşamı 20.00’da Selçuklu Kongre Merkezi’ nde (SKM) gerçekleşecek Gönülden Nağmeler Programının davetiyeleri SKM Bilet Gişe’ den temin edilmektedir.  

KONYA  OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
Veterinerler Beyşehir'de buluştu
Milletvekilleri Beyşehir'de muhtarlarla buluştu
Milletvekilleri Beyşehir'de muhtarlarla buluştu
sanalbasin.com üyesidir