Selçuk Güzel Sanatlarda nöbet değişimi

Selçuk Güzel Sanatlarda nöbet değişimi

SÜ Güzel Sanatlar Fakültesi'nde dekanlığı vekaleten sürdüren Prof. Dr. Osman Tugay, görevi Prof. Dr. Ahmet Dalkıran'a devretti

23 Ağustos 2019 - 13:09

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Güzel Sanatlar Fakültesinde “Dekanlık Devir Teslim Töreni” düzenlendi. Güzel Sanatlar Fakültesi'nin Dekanlığına asaleten atanan Prof. Dr. Ahmet Dalkıran görevi Dekan Vekili Prof. Dr. Osman Tugay’dan teslim aldı. 

Güzel Sanatlar Fakültesinde gerçekleştirilen “Dekanlık Devir Teslim Törenine” Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Okka, Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut, Dekanlar, müdürler, daire başkanları ve çok sayıda akademik ve idari personel katıldı.

Törenin  açılış konuşmasını gerçekleştiren Prof. Dr. Mehmet Okka “Bir bayrak yarışı bu, bundan önce ben götürmüştüm daha sonrasında Osman hocam başarılı bir şekilde yine bayrağı devir aldı ve ileriye götürdü. Şimdi de sıra Ahmet Dalkıran hocamda ve ben bayrağı daha üst derecelere, birlik ve beraberlik içerinde taşıyacağı ve Güzel Sanatlar Fakültemizin daha üst sıralara getireceği inancı içerisindeyim. Allah hayırlı uğurlu etsin. Osman hocamıza da teşekkür belgesini takdim etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Yaklaşık 1 yıldır yürüttüğü Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili görevini kendine layık gören Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin'e teşekkür eden Prof. Dr. Osman Tugay, yeni Dekan Prof. Dr. Ahmet Dalkıran'a başarılar diledi. 

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Ahmet Dalkıran ise “Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığına asaleten atanmış bulunmaktayım. Şahsımı bu göreve layık görerek atamamı gerçekleştiren YÖK Başkanımız Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç ve Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Şahin 'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Dekan Yardımcısı olarak üç yıla yakın birlikte çalıştığım ve üzerimde büyük emeği bulunan Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Okka hocam başta olmak üzere, yine sonraki süreçte bir yıla yakın süredir birlikte çalıştığımız ve dekanlık görevini devraldığım Prof. Dr. Osman Tugay hocama teşekkür ediyorum. Bu günlere ulaşmamda emeği geçen aileme, destek ve yardımlarını gördüğüm hocalarıma, arkadaş ve dostlarıma, akrabalarıma, üniversitede olma nedenim olan kıymetli öğrencilerime teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Rabbim utandırmadan görev yapmayı nasip etsin inşallah. Saygı, sevgi ve hürmetlerimle" diye konuştu.

KONYA OLAY

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kadir Şeker davasında olayın seyrini değiştiren ifade
Kadir Şeker davasında olayın seyrini değiştiren ifade
Öğretmene hakaret eden veliye ceza
Öğretmene hakaret eden veliye ceza
sanalbasin.com üyesidir