Pekyatırmacı vatandaşları dinledi

Pekyatırmacı vatandaşları dinledi

Halk Günü toplantıları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, kendilerine iletilen her fikrin önemli olduğunu söyledi

23 Aralık 2018 - 18:17 - Güncelleme: 23 Aralık 2018 - 18:53

Selçuklu Belediyesi'nde yerel yönetimlerde katılımcılığı sağlamak ve ortak akıl çerçevesinde vatandaşların taleplerine doğru ve hızlı çözüm oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen halk günü toplantıları devam ediyor. Vatandaşların Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile yüz yüze görüşerek, belediye hizmetleri konusunda istek ve önerilerini ilettikleri Aralık Ayı Halk Günü Toplantısı Selçuklu Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

Belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda Başkan Pekyatırmacı, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi, Selçuklu da bulunan herkesin yönetimde fikirleriyle yer alabileceğini belirtti. Hizmet kalitesinin ve vatandaşların yaşam standartlarının yükseltilmesi amacıyla bu tür programların son derece faydalı olduğunu ifade eden Başkan Pekyatırmacı, belediye kanunu ve yönetmelikler kapsamında görüşülen her konunun detaylarını incelediklerini ve uygun olan taleplerin hayata geçirildiğini kaydetti.

Halk Günü toplantılarının Selçuklu'da birliktelik ruhuna uygun bir şekilde ilçeye değer katan bir çalışma olduğunu ifade eden  Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "Yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayışıyla hayata geçirdiğimiz "Halk Günü" toplantıları ile hemşehrilerimizle bir arada oluyoruz.Ziyaretimize gelen tüm hemşehrilerimizin istek ve önerilerini alarak değerlendiriyoruz. Burada tüm fikirlere önem veriyoruz ve dinlediğimiz her fikirden yararlanmaya çalışıyoruz. Yakın, orta ve uzun vadede yapılması gereken hizmetleri ayırıyor ve öncelik sırasına koyuyoruz. Bu da belediye olarak bizim hizmet gücümüzü artırıyor” dedi.

KONYA OLAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Futbol: Hazırlık maçı
Futbol: Hazırlık maçı
Futbol: Hazırlık maçı
Futbol: Hazırlık maçı
sanalbasin.com üyesidir