Özel taraftarlardan Konyaspor’a teşekkür ziyareti

Özel taraftarlardan Konyaspor'a teşekkür ziyareti

Konyaspor Kulübü'nün engellilere yönelik Passolig kartlarını elektronik ortamda yükleme kolaylığı, taraftarların maça girişini kolaylaştırırken, engelli taraftarlar kendilerine bu kolaylığı sağlayan Konyaspor yönetimine teşekkür ziyaretinde bulundu

19 Ağustos 2019 - 13:35 - Güncelleme: 19 Ağustos 2019 - 13:47

Bilet yüklemesini elektronik ortamda yapmaya başlayan Konyasporlu engelli taraftarlar, Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk'u ziyaret ederek teşekkür etti.

Ziyaretle ilgili Konyaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Kulübümüzün bu sezon hayata geçirdiği uygulamayla engelli taraftarlarımız maç günü stadyuma gelmeden elektronik ortamda maç bilet atamalarını yapabiliyorlar. Engelli taraftarlarımız bu hizmetin hayata geçirilmesinde büyük payı olan başkanımız Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyelerimizi kulüp binamızda ziyaret etti.

Başkanımız Hilmi Kulluk, Genel Sekreterimiz Mehmet Günbaş, Basın Sözcümüz Güven Öten, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Fuat Kunduracı, Ali Kemal Işıkçeviren’in de bulunduğu ziyarette Konyasporlu engelli taraftarlarımızın sorunları, istekleri ve önerileri üzerine uzun süren bir toplantı gerçekleştirildi. 

Toplantı sonrasında engelli taraftarlarımızın en büyük sorununu çözüme kavuşturan Başkanımız Hilmi Kullak’a plaket takdim edildi" denildi. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Derebucak Kaymakamı Doğan'dan deprem açıklaması
Derebucak Kaymakamı Doğan'dan deprem açıklaması
AK Parti Karatay'ın üyelik standına yoğun ilgi
AK Parti Karatay'ın üyelik standına yoğun ilgi
sanalbasin.com üyesidir